EMS elektrostymulator

49 000,00 zł
Brutto

EMS
URZĄDZENIA DO ELEKTROSTYMULACJI MIĘŚNI.

Urządzenie jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. 

Zwroty i reklamacje - zgodnie z prawem konsumenta, towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu. Patrz regulamin sklepu

Ilość

EMS
URZĄDZENIA DO ELEKTROSTYMULACJI MIĘŚNI

EMS (z angielskiego electrical muscle stimulation, czyli elektrostymulacja mięśni) to metoda oparta na dostarczaniu do mięśni odpowiednio dopasowanych impulsów elektrycznych. Ich intensywność i częstotliwość ustawia się tak, by sygnał elektryczny naśladował naturalne sygnały pochodzące z układu nerwowego. Dzięki temu w mięśniach powstają dodatkowe skurcze, co w połączeniu z aktywnością fizyczną prowadzi do zwiększenia efektywności treningu, poprawienia ukrwienia tkanek, polepszenia metabolizmu i spalania większej liczby kalorii. Urządzenia wyposażamy w jedną, dwie, trzy lub cztery głowice.

Elektrostymulacja EMS

daje możliwość jednoczesnego zaangażowania do pracy wszystkich najważniejszych grup mięśni w naszym ciele. To właśnie ta unikalna cecha treningu z elektrodami sprawia, że jest on tak skuteczny i zapewnia efekty już przy 2 treningach w tygodniu. Efekt EMS wynika z wysokiej intensywności  pełnego treningu całego ciała, który zajmuje zaledwie 30 minut, a nie, jak w przypadku klasycznego treningu, 1,5-2h. Dzięki temu zyskujemy czas, ale, co ważniejsze, jesteśmy w stanie utrzymać przez cały trening wysoką koncentrację i efektywność wykonywanych ćwiczeń.

Elektrostymulacja EMS oddziałuje biologiczne poprzez: uwalnianie szkodliwych produktów przemiany materii, naczyń limfatycznych (poprzez skurcz mięśni), pobudzenie wymiany metabolicznej, wzrost aktywności biologicznej komórek, redukcję stwardnień w tkance podskórnej, poprawę krążenia.

EMS – specyfikacja:
Ilość głowic (elektrod) : dwie  lub cztery
Ilość misek: 6 sztuk
Moc: 3000W
Częstotliwość impulsów: 1 – 150 HZ
Energy: 0 – 7 Tesla
Czas impulsów: 280 us
Ustawienie czasu zbiegu: 1 – 60 min
Waga brutto: 40 kg
Wymiary: 120x40x30 cm
Zasilanie 230V, 16A

CENA BRUTTO:

Urządzenie EMS z dwiema głowicami:
49 000 zł.

Urządzenie EMS z czterema głowicami:
59 000 zł.

9 Przedmioty