sterylizator UVC na statywie, produkt polski

1 490,00 zł
Brutto

sterylizator mobilny UV-C - UVC-50
Urządzenie ma dwa systemy pracy z lampą otwartą lub zamkniętą.
Technologia: światło UV-C 253 nm
Przeznaczenie: do dezynfekcji powierzchni do 100 m²

Urządzenie jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. 

Zwroty i reklamacje - zgodnie z prawem konsumenta, towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu. Patrz regulamin sklepu

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Sterylizator mobilny UVC-50/S o wydajności 195 m³/h jest jednym z naszych najnowszych produktów do ochrony przed koronawirusem, ponieważ zastosowane lampy UV-C 253 nm o wysokiej mocy 80 Wat szybko usuwają bakterie i wirusy oraz grzyby, roztocza, alergeny na poziomie sprawności > 99% na powierzchni 100 m2.

Urządzenie ma dwa systemy pracy. Sterylizację możemy przeprowadzać z lampą wewnątrz obudowy przy zamkniętej komorze sterylizacyjnej lub z lampą na zewnątrz. Przy dezynfekcji z lampą schowaną wewnątrz obudowy proces sterylizacji odbywa się podczas przebywania ludzi w pomieszczeniu. Wówczas sterylizujemy powietrze. Jeżeli lampa świeci na zewnątrz w pomieszczeniu nie mogą przebywać ludzie. W tym przypadku sterylizujemy powietrze i powierzchnie.

Promieniowanie UV-C w zamkniętej komorze niewidoczne na zewnątrz sterylizuje powietrze pompowane do wnętrza sterylizatora i wypuszcza je na zewnątrz w obiegu ciągłym lub z programowanym czasem działania. Takie rozwiązanie umożliwia dezynfekcję bez ozonu i szkodliwości promieniowania UV-C.

Niewątpliwą zaletą urządzenia jest niski poziom hałasu oraz mały pobór mocy, dzięki czemu sterylizacja powietrza lub powierzchni jest oszczędna i nieuciążliwa podczas pracy w pomieszczeniu. Za wygodą przemawia również inteligentny system sterowania czasem pracy pilotem. Urządzenie wyposażone jest w kółka dzięki czemu może być przestawiane w dowolne miejsce. To idealne rozwiązanie do dezynfekcji małych pomieszczeń mieszkalnych lub usługowych.

Sterylizatory UV-C stosuje się w biurach, hotelach, szpitalach, gabinetach i przychodniach, szkołach, sklepach, barach i restauracjach, pracowniach usługowych i produkcyjnych, mieszkaniach i tp. Wykorzystanie lamp emitujących promieniowanie UV to bezpieczny i przyjazny dla środowiska sposób pozbycia się wirusów, bakterii oraz grzybów.

2 Przedmioty