Zajmujemy się produkcją różnych urządzeń do dezynfekcji pomieszczeń hotelowych, gastronomicznych, usługowych, produkcyjnych, firm transportowych,  magazynów, pracowni analitycznych, szpitali i przychodni lekarskich, biur oraz samochodów, lodówek i ozonowania wody. Tworzymy również multi-aplikacyjnych platform zabiegowych przeznaczonych do estetycznego leczenia światłem laserowym, intensywnym światłem pulsacyjnym, częstotliwością radiową, ultradźwiękami i bioprądami. Nasze platformy zabiegowe są zaprojektowane tak, aby spełniały wyjątkowe potrzeby lekarzy i kosmetologów. Platformy zabiegowe dzięki możliwości rozbudowy mogą być dowolnie skonstruowane i dostosowane do charakteru Państwa działalności.

Ozonowanie to najlepszy sposób na stworzenie niemalże sterylnego środowiska, bez wirusów, bakterii, grzybów, alergenów i wolnego od nieprzyjemnych zapachów. Nasze ozonatory wyposażone są w generatory ozonu i wentylatory o dużej wydajności.  Wydajność ozonatorów musi być wysoka, minimum 15 – 30 g/h aby w ciągu 30 minut osiągnąć stężenie ozonu, które skutecznie zdezaktywuje wirusy i bakterie. Produkujemy ozonatory o wydajności do 300 g/h przeznaczone do dezynfekcji dużych powierzchni powyżej 300 m2. Dobór wydajności generatora ozonu do dezynfekowanej powierzchni przeprowadzono w oparciu o założenie rekomendowane przez Sanepid:

1. Czas ozonowania 30 do 60 minut.
2. Uzyskanie stężenia ozonu na poziomie 10 ppm aby skutecznie zdezynfekować pomieszczenie w tym czasie.

Gwarancja i serwis

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie urządzenia posiadają certyfikat jakości "ISO 13485" i deklarację bezpieczeństwa "CE" wystawioną w Unii Europejskiej oraz roczną gwarancję. Prowadzimy profesjonalny serwis wyspecjalizowany w naprawie i modernizacji urządzeń medycznych. Ponieważ urządzenia są budowane w systemie modułowym nasz mobilny serwis  naprawi każdy laser w Twoim gabinecie. Zapewniamy naszym klientom najtańszą wymienię lamp IPL i Nd:Yag, serwis pogwarancyjny oraz dostępność części zamiennych do wszystkich naszych produktów w okresie  wieloletniej eksploatacji. Gwarantujemy najlepszą jakość obsługi na każdym etapie współpracy, kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz profesjonalne doradztwo.

Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: kontakt@laserhitech.pl lub tel: +48 516829223.

Biuro czynne do poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 18
Siedziba firmy "Laser Hi-Tech": 05-090 Raszyn, ul. Jaworskiego 7