"LASER HI-TECH" to gwarancja najwyższej polskiej jakości oraz najlepszego wykonania wypracowana na drodze długoletniej działalności. Produkowane przez nas urządzenia konstruowane są na bazie podzespołów wytwarzanych przez światowych liderów elektroniki. Doświadczona załoga inżynierów, techników, montażystów i serwisantów gwarantuje trwałość i niezawodność urządzeń produkowanych w naszej firmie.
W naszej ofercie znajdują się innowacyjne produkty: lasery diodowe, lasery Nd Yag, lasery frakcyjne CO2, urządzenia typu E-SHR i E-light oraz najnowsze hity kosmetologii: PLAZMA AZOTOWA, FRAKCYJNA RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA, HIFU ULTHERAPY, KRIOLIPOLIZA I ENDERMOLOGIA.
Nasi klienci otrzymują produkt unikatowy, nowoczesny i atrakcyjny cenowo. Każdy znajdujący się w naszej ofercie aparat kosmetyczny posiada Certyfikat jakości i "Deklarację Zgodności" z normami bezpieczeństwa oraz 2 lata gwarancji. Zapewniamy profesjonalny Serwis wyspecjalizowany w naprawie sprzętu kosmetycznego. Gwarantujemy najlepszą jakość obsługi na każdym etapie współpracy, kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz profesjonalne doradztwo.

Służymy radą i pomocą w tworzeniu Państwa nowoczesnych gabinetów. Biuro handlowe czynne jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 18 a także o każdej innej porze dnia i nocy, oczywiście po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Mogą Państwo zapytać o dowolny aparat kosmetyczny, z chęcią opowiemy o szczegółach.
- informacje handlowe tel. +48 502339374
- sprawy techniczne i serwis tel. +48 516829223
- szkolenia zawodowe tel. +48 534 270 443 
Zapytania i zamówienia proszę kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl 

NASZE PRODUKTY ZNAJDZIESZ NA STRONACH:  www.laser3000.pl     www.laser3000.com.pl    www.laserhitech.com 

inż. Zbigniew Głogowski

>>> powrót do menu