Zajmujemy się

tworzeniem multi-aplikacyjnych platform zabiegowych przeznaczonych do estetycznego leczenia światłem laserowym, intensywnym światłem pulsacyjnym, częstotliwością radiową, ultradźwiękami i bioprądami. Nasze platformy zabiegowe są zaprojektowane tak, aby spełniały wyjątkowe potrzeby lekarzy i kosmetologów. Od czasu wprowadzenia na rynek pierwszej platformy dla medycyny estetycznej w roku 2009, opracowaliśmy wiele systemów, które działają obecnie w czterech podstawowych platformach i  mogą obsługiwać 15 głowic i 30 końcówek zabiegowych. Platformy zabiegowe dzięki możliwości rozbudowy mogą być dowolnie skonstruowane i dostosowane do charakteru Państwa działalności.

Gabinety medycyny estetycznej

które nam zaufają, otrzymają gotowe narzędzia ułatwiające ich pracę: wyposażenie w bezpieczne i skuteczne urządzenia, profesjonalne szkolenie zawodowe, które gwarantuje przestrzeganie wysokich standardów zabiegowych, wdrożenie innowacyjnych metod zabiegowych, doradztwo w zakresie doboru sprzętu oraz pomoc w finansowaniu inwestycji. Posiadamy wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w zakresie wykonywania terapii laserowych. Szkolenia w naszym centrum szkoleniowym przeprowadza mgr kosmetologii Agnieszka Soroczyńska, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Collegium Medicum w Bydgoszczy, która w swojej pracy wykorzystuje najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej.

Gwarancja i serwis

Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie urządzenia posiadają certyfikat jakości "ISO 13485" i deklarację bezpieczeństwa "CE" wystawioną w Unii Europejskiej. Urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję. Prowadzimy profesjonalny serwis wyspecjalizowany w naprawie i modernizacji urządzeń medycznych. Ponieważ urządzenia są budowane w systemie modułowym nasz mobilny serwis  naprawi każdy laser w Twoim gabinecie. Zapewniamy naszym klientom najtańszą wymienię lamp IPL i Nd:Yag, serwis pogwarancyjny oraz dostępność części zamiennych do wszystkich naszych produktów w okresie  wieloletniej eksploatacji. Gwarantujemy najlepszą jakość obsługi na każdym etapie współpracy, kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz profesjonalne doradztwo.

Zamówienia i zapytania prosimy kierować na adres e-mail: laser@laser3000.pl lub tel: +48 502339374,  516829223.
Siedziba firmy "Laser Hi-Tech": 05-090 Falenty Nowe, ul. Rozbrat 15


inż. Zbigniew Głogowski

>>> powrót do menu