laser do zamykania naczynek Nd Yag - LONG PULSE produkt polski

59 900,00 zł
Brutto

Laser Nd Yag do zamykania naczynek "LONG PULSE"

Urządzenie jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. 

Zwroty i reklamacje - zgodnie z prawem konsumenta, towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu. Patrz regulamin sklepu

Ilość

Urządzenie laser naczyniowy Nd Yag jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”.

Laser naczyniowy Nd Yag „LONG PULSE” jest najbardziej zaawansowanym technologicznie laserem przeznaczonym do usuwania zmian naczyniowych: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje.
Laser naczyniowy Nd Yag „LONG PULSE” uzyskuje najlepsze efekty w usuwaniu naczynek ponieważ generuje impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 1 do 60 ms. Odpowiednią do wielkości naczynka energię w punkcie można ustawić w zakresie od 1 do 50 J/cm2. Żadne dostępne urządzenie nie może równać się ze skutecznością lasera „LONG PULSE” w usuwaniu zmian naczyniowych. Laser naczyniowy Nd Yag jest laserem dualnym, co oznacza, że może pracować w dwóch długościach fal: 532 i 1064nm, w zależności od potrzeb i typu skóry Pacjenta. Przewaga lasera „LONG PULSE” nad konkurencyjnymi urządzeniami tkwi również w konstrukcji jego głowicy. Wiązka światła jest emitowana na skórę tzw. ZOOMEM powiększającym punkt zabiegowy od 0,5 do 9 mm. Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. Niekwestionowaną zaletą zabiegu jest także szybkość procedury – dzięki większej plamce lasera i wyższej mocy usuwanie niedoskonałości następuje niemal 2 razy szybciej.

Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.
Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny i posiadamy zapas części zamiennych.

7 Przedmioty

Opis

Zasilanie
220 -240 V, 50 Hz
Moc/energia
2000 W
Rozmiar
30 x 30 x 105 cm
waga
25 kg
kraj pochodzenia
Polska

Zobacz także