Free Shipping on over Orders 75 Euro. 15% Off on All Products, Promo Code: #Monaco. Shop Now

  • Obniżka

Laser do zamykania naczynek Nd Yag - LONG PULSE produkt polski

61 600,00 zł 70 000,00 zł Zniżka 12%
Brutto

Laser naczyniowy Nd Yag „LONG PULSE” jest przeznaczony do usuwania zmian naczyniowych: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje.

Zwroty i reklamacje - zgodnie z prawem konsumenta. Patrz regulamin sklepu

Laser do

61 600,00 zł 70 000,00 zł Zniżka 12%
Brutto
Ilość:

  Konsultacja tel. +48 516829223

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA - SZKOLENIE

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

LASER NACZYNIOWY  LONG PULSE

LASER DUALNY 532 + 1064 nm

Laser naczyniowy Nd Yag „LONG PULSE” to znakomite narzędzie do usuwania zmian naczyniowych takich jak: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje.
Laser „LONG PULSE” uzyskuje bardzo dobre efekty w usuwaniu naczynek ponieważ generuje impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach w zakresie od 1 do 60 ms. Odpowiednią do wielkości naczynka energię w punkcie można ustawić w zakresie od 1 do 50 J/cm2. Laser LONG PULSE jest laserem dualnym, co oznacza, że może pracować w dwóch długościach fal: 532 i 1064nm, w zależności od potrzeb i typu skóry pacjenta. Przewaga lasera „LONG PULSE” nad konkurencyjnymi urządzeniami tkwi również w konstrukcji jego głowicy. Emiter światła laserowego jest intensywnie schładzany tak aby mógł wyemitować stabilną wiązkę światła o wysokiej mocy 50 J/cm2. Wiązka światła jest emitowana na skórę tzw. ZOOMEM powiększającym punkt zabiegowy od 0,5 do 6 mm.

Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. Niekwestionowaną zaletą zabiegu jest także szybkość procedury – dzięki większej plamce lasera i wyższej mocy usuwanie niedoskonałości następuje niemal 2 razy szybciej. Szybkość pracy lasera, tzw. Częstotliwość impulsów można regulować w zakresie od 1 do 15 impulsów na sekundę.

Zarówno urządzenie jak i głowica laserowa odznaczają się solidną konstrukcją, która zapewnia wieloletnią eksploatację bez konieczności napraw. Żywotność głowicy laserowej określa się na 1milion błysków.

Cena urządzenia obejmuje dostawę i szkolenie z wykonywania zabiegów zakończone wydaniem Dyplomu.

Produkt polski – wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis w okresie gwarancji jest bezpłatny i dojeżdża do gabinetu klienta. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny - posiadamy zapas części zamiennych.

7 Przedmioty

Opis

Zasilanie
220 -240 V, 50 Hz
Moc/energia
2000 W
Rozmiar
30 x 30 x 105 cm
waga
25 kg
kraj pochodzenia
Polska

Zobacz podobne produkty

Zadzwoń do naszego sklepu

+33-976-8754

demo@demo.com

Godziny otwarcia naszego sklepu:

W tygodniu:

W sobotê

Niedziela:

od 8 rano do 9 wieczorem

od 9:00 do 20:00

od 10 rano do 7 wieczorem

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: