laser Nd Yag piko i nano sekundowy, produkt polski

45 000,00 zł
Brutto

Laser Nd Yag PODWÓJNY piko i nanosekundowy 

Zwroty i reklamacje - zgodnie z prawem konsumenta, towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu. Patrz regulamin sklepu

Ilość

Laser ND-YAG PIKOSEKUNDOWY

PIKOSEK jest laserem nowej generacji, emitującym światło w czasie wielokrotnie krótszym od popularnego do tej pory nanosekundowego. Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich impulsów, energia światła lasera nie powoduje bolesnego przegrzania skóry. Regeneracja następuje bardzo szybko, a ryzyko powstania powikłań zostało zminimalizowane do zera. Głowica emituje światło o energii regulowanej od 10 do 2000 mJ/cm2 oraz ma cztery filtry, warunkujące długość fali: 532 nm, 755 nm,1064 nm, 1320 nm. Filtr 755 nm korzysta z unikatowej technologii skupionego plastra miodu. Znajduje on zastosowanie w zabiegach frakcjonowania skóry oraz jako jedyny umożliwia depigmentację koloru zielonego. W laserze tym instalujemy również tryb pracy nanosekundowy, który rozszerza zakres zabiegów o : wspomaganie leczenie trądziku i terapii grzybicy paznokci oraz usuwanie brodawek i zmian skórnych. Laser PIKOSEKUNDOWY stosowany jest nie tylko do usuwania tatuażu, makijażu permanentnego, przebarwień. To również idealne urządzenie, które oddziałuje na fibroblasty. Pobudza do głębokiej przebudowy i regeneracji skóry, niwelując efekty upływającego czasu.

Laser ND-YAG NANOSEKUNDOWY

Laser ND-YAG NANOSEKUNDOWY wykorzystywany jest główniw do terapii grzybicy paznokci, usuwania brodawek i zmian skórnych, wspomagania leczenie trądziku. Można go również stosować do depigmentacji tatuażu, usuwania nieudanych makijaży permanentnych, przebarwień, peelingu węglowego ale zabiegi te są bardziej skuteczne w wykonaniu laserem PIKOSEKUNDOWYM.

Głowica emituje światło o energii regulowanej od 10 do 2000 mJ/cm2 i stałym czasie impulsów 10 ns. Czas powtarzania impulsów czyli szybkość pracy jest regulowana od 1 sekundy do 15 impulsów na sekundę. W laserze zainstalowano trzy długości laserowego światła: filtr 532 działający płytko, filtr 1064 działający głęboko i 1320 nm do peelingu węglowego. Impulsy laserowe emitowane są soczewkami skupiającymi wiązkę światła od plamki 5 mm  Laser posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera na punkty zabiegowe. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym. W zestawie dołączamy okulary ochronne dla operatora i pacjenta. 

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE, gwarancję 24 m-cy, w cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.
Kontakt: tel. +48 502339374, +48 516829223,  email: kontakt@laserhitech.pl 

10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
220 -240 V, 50 Hz
Moc/energia
2000 W
Rozmiar
30x30x105 cm
waga
20 kg
kraj pochodzenia
Polska