Plazma Azotowa, Plasma Skin, produkt polski

14 900,00 zł
Brutto

Plazma azotowa "Plasma Skin" to urządzenie do stosowania w dermatologii, chirurgii nieablacyjnej i medycynie estetycznej. Urządzenie wykorzystywane jest przede wszystkim w rozwiązywaniu problemu wiotkości skóry, w usuwaniu zmian skórnych, blizn czy rozstępów oraz redukcji zmarszczek. 

Plazma Azotowa tworzy się między końcówką urządzenia, a skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób zapoczątkowuje procesy regeneracji naskórka i obkurczania skóry. Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki.

Plazma Azotowa jest bezpieczna, nie powoduje znaczącego dyskomfortu u pacjenta, i nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności. 

PRODUKT POLSKI zaprojektowany i wyprodukowany w firmie Laser Hi-Tech. 

Ilość

PLASMA SKIN – plazma azotowa to urządzenie, które wykorzystuje zjawisko zwane zimną plazmą lub plazmą azotową. Zabieg polega na kontrolowanym odparowaniu tkanki iskrą elektryczną.

W trakcie zabiegu igła nie dotyka skóry, znajduje się ona w niewielkiej odległości od miejsca poddanego zabiegowi tak aby wywołać łuk elektryczny. Łuk elektryczny rozgrzewa cząsteczki azotu znajdujące się w powietrzu, które w kontrolowany sposób zapoczątkowują procesy sublimacji naskórka, stąd często zimną plazmę nazywamy plazmą azotową. 

 

Mechanizm działania: Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania. Zabieg wykonywany jest punktowo bez oddziaływania na otaczające zdrowe tkanki.

Bezpieczeństwo i komfort: Jedną z zalet zimnej plazmy jest to, że nie jest związana z ryzykiem poparzeń skóry, które może występować przy wyższych temperaturach generowanych przez inne techniki. Plazma azotowa jest bezpieczna, nie powoduje znaczącego dyskomfortu u pacjenta, i nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności. 

Plazma może być stosowana w celu:

  • Redukcji zmarszczek: Plazma jest używana do dokładnego odparowania niewielkich obszarów skóry, co stymuluje regenerację i produkcję nowego kolagenu.

  

  • Liftingu skóry: Plazma może być wykorzystywana do wywołania efektu liftingu bez konieczności chirurgicznego podciągania skóry. Poprzez punktowe zastosowanie plazmy na skórze, dochodzi do skurczu tkanek i stymulacji produkcji kolagenu, co powoduje poprawę jędrności i napięcia skóry. Szczególnie popularna w korekcji opadających powiek górnych oraz zwalczania wiotkości powiek dolnych, stanowi nieinwazyjne alternatywne rozwiązanie dla blefaroplastyki powiek.

  IMG_6871.JPG

  • Usuwania znamion i brodawek: Plazma może być używana do precyzyjnego odparowywania niewielkich zmian skórnych, takich jak znamiona czy brodawki. Procedura ta pozwala na precyzyjne usunięcie niechcianych zmian bez pozostawiania blizn.

  

  • Redukcji blizn: Plazma może wspomagać proces gojenia się blizn poprzez stymulację produkcji kolagenu i regenerację skóry. Może być stosowana do redukcji blizn potrądzikowych, rozstępów czy blizn pooperacyjnych.

Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu 

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE, gwarancję 24 m-cy, w cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. 
Kontakt: tel. +48 502339374, +48 516829223,  email: kontakt@laserhitech.pl 

7 Przedmioty

Opis

Zasilanie
220 -240 V, 50 Hz
Moc/energia
400W
Kolor
Biały
Rozmiar
24x17x30cm
waga
4 kg