Free Shipping on over Orders 75 Euro. 15% Off on All Products, Promo Code: #Monaco. Shop Now

  • Nowy

ALEX-YAG

95 000,00 zł
Brutto

PODWÓJNY LASER ALEKSANDRYTOWY+ ND:YAG

Przedstawiamy nasz najnowszy produkt laser aleksandrytowy z laserem Nd Yag, które wprowadzają rewolucję w świecie medycyny estetycznej. Innowacyjne rozwiązanie, które wyznacza nowe standardy w usuwanieu włosów, usuwaniu zmian naczyniowych: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje.

ALEX-YAG

95 000,00 zł
Brutto
Ilość:

  Konsultacja tel. +48 516829223

Skontaktuj się z naszym szkoleniowcem i dowiedz się dlaczego warto kupić nasze urządzenie

  DOSTAWA - SZKOLENIE

Zakupione produkty dostarczamy osobiście do Twojego gabinetu gdzie przeprowadzimy szkolenie

PODWÓJNY LASER ALEKSANDRYTOWY+ ND:YAG

Przedstawiamy laser aleksandrytowy z laserem Nd Yag, który jest innowacyjnym rozwiązaniem do usuwanieu włosów i usuwaniu zmian naczyniowych: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje.

Laser Aleksandrytowy 755 nm - jest uważany za bezpieczniejszy niż inne dostępne na rynku laserowe metody depilacji, ponieważ nie ma skutków ubocznych i nie powoduje żadnych podrażnień. Depilacja laserem aleksandrytowym jest uważana za najskuteczniejszą i najtrwalszą wśród metod usuwania włosków. Metoda jest opierta na zasadzie selektywnej fototermolizy. Impulsy światło lasera pochłaniane przez melaninę są absorbowana przez tkankę mieszka włosowego i zamieniana na ciepło, co powoduje trwałe uszkodzenie komórek macierzystych włosa. Precyzyjnie ustawiamy energię wiązki lasera w zakresie: 10 – 100 J oraz czas impulsów od 0.25 do 100ms. Głowica lasera wyposażona jest w osiem nasadek dzięki którym możemy dobrać pole zabiegowe od 4 do 18 mm. Nasadki pełnią również funkcję chłodzenia skóry.

Laser ND:YAG LONG PULSE 1064 nm jest najbardziej zaawansowanym technologicznie laserem przeznaczonym do usuwania zmian naczyniowych: pajączki i naczynia krwionośne, punkty rubinowe, naczyniaki gwiaździste, rumień, teleangiektazje. Laser LONG PULSE uzyskuje najlepsze efekty w usuwaniu naczynek ponieważ generuje impulsy o szerokości mierzonej w milisekundach od 0.25 do 100ms. Odpowiednią do wielkości naczynka energię w punkcie można ustawić w zakresie od 1 do 160 J. Żadne dostępne urządzenie nie może równać się ze skutecznością „LONG PULSE” w usuwaniu zmian naczyniowych. Sterowanie laserem odbywa się na dużym dziesięciocalowym ekranie kolorowym.

 

Zadzwoń do naszego sklepu

+33-976-8754

demo@demo.com

Godziny otwarcia naszego sklepu:

W tygodniu:

W sobotê

Niedziela:

od 8 rano do 9 wieczorem

od 9:00 do 20:00

od 10 rano do 7 wieczorem

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: