• Obniżka

RF mikroigłowa z vacuum, produkt polski

38 000,00 zł
34 900,00 zł Zniżka 3 100,00 zł
Brutto

FRAKCYJNA RF MIKROIGŁOWA Z ZASYSANIEM VACUUM "FRM-S2".

Urządzenie jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. 

Zwroty i reklamacje - zgodnie z prawem konsumenta, towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu. Patrz regulamin sklepu

Ilość

FRAKCYJNA RF MIKROIGŁOWA „FRM-S2” - URZĄDZENIE Z GŁOWICĄ MIKROIGŁOWĄ ZASYSAJĄCĄ 

Frakcyjny RF mikroigłowy FRM-S2 może pracować falą bipolarną lub monopolarną o częstotliwości 2 Mhz. RF mikroigłowy został wyposażony w dwie głowice zabiegowe: RF Mikroigłowa i RF Mikropunktowa tzw. THERMAGE co umożliwia wykonywanie zabiegów zarówno inwazyjnych jak i tych bezinwazyjnych. Urządzenie zostało wyposażone w dwie technologie fal radiowych: bipolarną dedykowaną do zabiegów na skórze twarzy oraz monopolarną przeznaczoną do zabiegów na ciało.

Zalety urządzenia. Istotną cechą tego urządzenia jest konstrukcja głowicy w której zainstalowano mikrosilnik krokowy, dzięki któremu wysuwanie i wkłuwanie się igieł wgłąb skóry odbywa się płynnie i delikatnie. Ponadto urządzenie jest wyposażone w pompę ssącą, której podciśnienia regulowane jest liniowo a nie tak jak w innych urządzeniach skokowo. Dużą zaletą jest to, że zasysanie odbywa się wewnątrz głowicy co eliminuje potrzebę zewnątrznej rurki ssącej, która może utrudniać wykonywanie zabiegu. Podciśnienie możemy wyłączyć i pracować tradycyjnie.

Do wyboru mamy dwa tryby pracy: ręczny lub automatyczny. W trybie ręcznym operujemy przyciskiem nożnym, a w trybie automatycznym dzięki inteligentnemu sensorowi wysuw igieł następuje automatycznie po odpowiednim przyłożeniu głowicy do obszaru zabiegowego.

Wszystkie parametry zabiegowe ustawiane są na monitorze, począwszy od wybrania rodzaju głowicy, wielkości nasadki, głębokości wkłucia igieł w zakresie od 0,2 do 4 mm, ustawienia mocy, rodzaju oraz czasu emisji fali radiowej.

5 Przedmioty

Zobacz także