ELIGHT SHR, 15 błysków na sek., produkt polski

45 000,00 zł
Brutto

"EPIUL-1" E-LIGHT E-SHR urządzenia do emisji światła impulsowego prezentujemy w technologii Electro-Optical-Synergy

Urządzenie jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. 

Zwroty i reklamacje - zgodnie z prawem konsumenta, towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu. Patrz regulamin sklepu

Ilość

Nową konstrukcję urządzenia zabiegowego do emisji światła impulsowego E-LIGHT E-SHR prezentujemy w technologii Electro-Optical-Synergy. Jest to połączenie energii światła z energią bipolarnego prądu, co czyni ją najskuteczniejszą metodą epilacji i fotoodmładzania. Urządzenie E-LIGHT + E-SHR wyposażyliśmy w dwie głowice, które mogą pracować niezależnie w systemie VPL lub w trybie „IN MOTION”. W systemie E-LIGHT VPL parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta. Głowica E-LIGHT posiada osiem filtrów do separowania różnych długości światła. E-LIGHT jest idealnym rozwiązaniem do terapii czerwonej skóry, terapii trądzikowej oraz rumienia. Głowica E-SHR emituje światło o długości 640 nm i może pracować zarówno w systemie „IN MOTION” jak i w systemie VPL . Jest ona z kolei najskuteczniejszym urządzeniem stosowanym w bezbolesnej epilacji. Podczas zabiegu energia dostarczana jest do mieszków włosowych, wytwarzając ciepło i niszcząc je. Połączenie tych możliwości w jednym urządzeniu spełni najczęściej występujące potrzeby pacjentów.

Głowica E-LIGHT posiada szeroki zakres filtrów, które separują długość światła impulsowego. W zależności od zastosowanego filtra, można wykonywać różne rodzaje zabiegów.

Zakres zabiegów:

  • 430 nm – do leczenia trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej
  • 480 nm – do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
  • 530 nm – do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwania pajączków i teleangiektazji
  • 560 nm – do odmładzania skóry, regeneracji kolagenu i przywrócenia elastyczności skóry
  • 590 nm – do likwidacji zmarszczek i poprawy elastyczności skóry
  • 640 nm – do usuwania włosów na skórze jasnej
  • 690 nm – do epilacji włosów na skórze o silnym pigmencie
  • 750 nm – do zabiegów termoliftingu podczerwienią

System E-SHR z technologią „IN MOTION” polegającą na emisji światła w postaci jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii, z dużą częstotliwością błysków – do piętnastu na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się „IN MOTION” – w ruchu. Praca w systemie „IN MOTION” umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL. Badania wykazały, iż ten sposób ma znacznie wyższą skuteczność trwałego usuwania włosów niż zastosowanie wysokich i krótkich impulsów energii.

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE, gwarancję 24 m-cy, w cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. 
Kontakt: tel. +48 502339374, +48 516829223,  email: kontakt@laserhitech.pl 

7 Przedmioty

Opis

Zasilanie
220 -240 V, 50 Hz
Moc/energia
220W
Kolor
Biały
Rozmiar
92x30x25cm
żywotność
do 10 000 h

Zobacz także