E-light, SHR, laser Nd:Yag

48 900,00 zł
Brutto

Model "EPIL-2" ma zainstalowane cztery technologie: E-SHR, E-light obie z systemem IN MOTION, RF bipolarna i Frakcyjna Mikroigłowa. Urządzenie wyposażone zostało w cztery głowice: głowica E-SHR 640 nm z falami radiowymi, głowica E-light z radiofrekwencją wyposażona w osiem filtrów: 430, 480, 530, 560, 590, 640, 690,750 nm, głowica RF bipolarna z silnym chłodzeniem skóry i głowica RF mikroigłowa. Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

Ilość

Wielozadaniowe urządzenie czterofunkcyjne typu: E-light i E_SHR, RF bipolarna i mikroigłowa wyposażone w najnowocześniejsze głowice zabiegowe, które daje najwięcej możliwości zabiegowych. Jest to jedynym tego rodzaju urządzeniem na Europejskim rynku. Funkcja E_LIGHT i E_SHR jest wykonana w technologii „Electro-Optical-Synergy” - połączeniem energii światła z energią bipolarnego prądu co czyni ją najskuteczniejszą metodą epilacji i wszystkich terapii jakie na tym urządzeniu można wykonywać.

1. Zakres terapii E-light z ośmioma filtrami dla  wykonywania zabiegów w systemie VPL lub IN MOTION:

1. 750 i 690 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze o silnym pigmencie, również  na opalonej skórze
2. 640 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze jasnej
3. 590 nm – usuwanie zmarszczek i przywracanie elastyczności skóry
4. 560 nm – do odmładzania skóry, regeneracja kolagenu i przywrócenie elastyczności skóry
5. 530 nm – kolor zielony stosowany do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji
6. 480 nm - do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
7. 430 nm – kolor niebieski stosuje się do leczenie trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej.

Może pracować jako E-light VPL lub  IN MOTION. W systemie E-light VPL parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych. E-light VPL daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 6, czas impulsów od 0,1 do 20 ms, przerwy od 1 do 50 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.
2. System E-SHR to technologia "IN MOTION" polegająca na emisji światła w postaci  jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii z dużą częstotliwością błysków – do dziesięciu błysków na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się IN MOTION – W RUCHU. Praca w systemie IN MOTION umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL.

3. RF – Thermocool posiada głowicę typu Bipolar o częstotliwości 5 Mhz i mocy 50W z trzema różnej wielkości końcówkami do zabiegów na twarz i ciało zaprogramowana jako niezależna funkcja do liftingu i odchudzania. Głowica posiada system chłodzenia PELTIERA umożliwiający schłodzenie skóry do + 5° C.

4. RF mikroigłowa to nowatorska metoda przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Głowica wyposażona jest w specjalne wymienne nasadki z 81 mikroigłami, która posiadają regulację wkłucia w zakresie od 0,3 do 3 mm.

Frakcyjne Radiofrekfencja mikroigłowa zapewnia doskonałą skuteczności w odmładzaniu skóry, redukcji porów, trądziku i blizn potrądzikowych oraz usuwanie rozstępów poprzez selektywne oddziaływanie mikroigłami z równoczesną emisją fali radiowej na różnej głębokości skóry. Możemy przeprowadzać dwa rodzaje zabiegów. Zabiegi frakcyjnego rozgrzewania tkanki oraz zabiegi nakłuwania skóry na różnej głębokości regulowanej od 0,3 do 3 mm tak zwane zabiegi „ThermoNeedle”, polegające na wprowadzaniu  bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki mikroprądów o częstotliwości radiowej. Na powierzchni 1,5 x 1,5 mm znajduje się 25 lub 81 mikroigieł, które wkłuwane są automatycznie przez system elektromagnetyczny. Nasadki z mikroigłami są sterylne i wymienne dla każdego klienta. W zestawie znajduje się 10 nasadek. Zakres parametrów: moc fali radiowej - 10 - 50 W, czas emisji od 1 do 4 sekund.

Seria "EPIL" może mieć zainstalowanych 13 funkcji. Skomponuj urządzenie dostosowane do potrzeb swoich pacjentów i charakteru swojej działalności, wybierając spośród 13 funkcji. Dowolnie skomponowane urządzenie może być modyfikowane na każdym etapie eksploatacji po przez zamontowanie dodatkowych funkcji i głowic. Zapytaj o cenę samodzielnie skomponowanej platformy "EPIL 1-13" : tel. 502339374, email: laser@laser3000.pl

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
220 -240 V, 50 Hz
Moc/energia
2000 W
Kolor
Biały
Rozmiar
105 x 45 x 35 cm

Zobacz także