Laser Nd:Yag pikosekundowy

49 000,00 zł
Brutto

"QUALITY-70" "PIKO-NANO-MILI" - trzy lasery: Nd:Yag pikosekundowy + nanosekundowy + milisekundowy w jednym. Tym laserem wykonasz wszystkie zabiegi laserowe.

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

Ilość

TRZY LASERY W JEDNYM: pikosekundowy, nanosekundowy i milisekundowy.
Połączenie trzech systemów pracy umożliwia wykonanie jednym laserem wszystkich zabiegów laserowych.
Technologia pikosekudowych impulsów umożliwia lepsze efekty w usuwaniu pigmentu i przebarwień niż dotychczas stosowane impulsy nanosekundowe. Energia światła laserowego nie powoduje bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka powstawania blizn. Technologia milisekundowa przeznaczona jest do usuwania naczynek na twarzy i nogach do 3 mm.

1. Laser Nd:Yag pikosekundowy z filtrami: 532, 755, 1064, 1320 nm. Głowica emituje światło lasera  o bardzo wysokiej energii regulowanej od 10 do 2000 mJ z prędkością od 1 do 10 impulsów na sekundę. Zastosowane filtry pozwalają skutecznie usuwać czarne i kolorowa tatuaże i makijaż permanentny  w kolorach: czerwony, czarny, granat , niebieski oraz zielony jeszcze do niedawna nie możliwy do usunięcia. Filtrem 755 nm – tzw. "plaster miodu" możemy wykonywać bardzo skuteczne zabiegi regenerująco odmładzające, tak zwany resurfacing skóry. Resurfacing to precyzyjna metoda usuwania wierzchniej warstwy skóry. Jest on doskonałą formą walki z bliznami potrądzikowymi, widocznymi zmarszczkami, przebarwieniami, bruzdami jak również zwiotczałą skórą. Skóra po zabiegu staje się wyraźnie napięta, odświeżona i odzyskuje utracony blask.  Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich impulsów uzyskujemy większą skuteczność wszystkich terapii a energia światła lasera nie powoduje bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka powstawania blizn.

2. Laser Nd:Yag nanosekundowy z filtrami: 532, 1064, 1320 nm posiada również wysoka moc 2000 mJ. Czas emisji impulsów lasera wynosi 10 ns. Impulsy emitowane są z prędkością 1 – 10 impulsów na sekundę. Laser przeznaczony jest do zabiegów: peeling węglowy, usuwania rumienia, bardzo drobnych naczynek (pajączki), przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, leczenie grzybicy paznokci.

3. Laser milisekundowy LONG PULSE z regulacją czasu impulsów od 10 do 40 ms pozwala na głęboką koagulację w struktury naczyniowe. Pozwala na usuniecie średniej wielkości  (do 3 mm) naczynek na twarzy i udach. Niska absorpcja fali Nd:YAG przez chromofory skóry pozwala prowadzić zabiegi dla wszystkich rodzajów skóry bez uszkadzania termicznego, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo nieosiągalne dla innych laserów. Technologia zmiennego kwadratowego impulsu (VSP) dostosowuje parametry lasera do zabiegu zapewniając łatwość obsługi. Kwadratowe impulsy mogą leczyć różne wskazania z nieporównywalną efektywnością, bez podgrzewania sąsiednich tkanek, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo i komfort pacjenta.

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

 

10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
220 -240 V, 50 Hz
Kolor
Biały
Rozmiar
105 x 45 x 35 cm