E-light, SHR, laser Nd:Yag

89 900,00 zł
Brutto

Model "EPIL 1-13" - multi aplikacyjna platforma zabiegowa, która może obsługiwać różne typy zaawansowanych technologii medycyny estetycznej. Platforma umożliwia łączenie różnych typów laserów, technologii fal radiowych, ultradźwięków i  mikroprądów wysokiej częstotliwości podczas jednej procedury zabiegowej. Skomponuj urządzenie dostosowane do potrzeb swoich pacjentów i charakteru swojej działalności, wybierając spośród 13 funkcji. Dowolnie skomponowane urządzenie może być modyfikowane na każdym etapie eksploatacji po przez zamontowanie dodatkowych funkcji i głowic. Zapytaj o cenę samodzielnie skomponowanej platformy EPIL 1-13: tel. 502339374, email: laser@laser3000.pl

Ilość

Multi aplikacyjna platforma zabiegowa, która obsługuje różne typy zaawansowanych technologii przeznaczonych do zabiegów estetycznych. Aby zapewnić pełną gamę zabiegów zarówno na ciało jak i na twarz, urządzenie zostało zaopatrzone w 13 głowic z 26-cioma końcówkami zabiegowymi:

1. Głowica E-light z ośmioma filtrami dla  wykonywania zabiegów w systemie pracy VPL lub IN MOTION:

Filtr 430 nm SAR Super Acne Removal – kolor niebieski stosuje się do leczenie trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej.
Filtr 480 nm SPR Super Pigmentation Removal stosowany jest do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
Filtr 530 nm – SVR Super Vascular Removal – kolor zielony stosowany do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji
Filtr 560 nm – SSR Super Skin Rejuvenation – do odmładzania skóry, regeneracja kolagenu i przywrócenie elastyczności skóry
Filtr 590 nm – SWR Super Wrinkle Removal – usuwanie zmarszczek i przywracanie elastyczności skóry.
Filtr 640 nm – SHR Super Hair removal – stosuje się do usuwania włosów na skórze jasne
Filtr 690 nm – SHR Super Hair removal – stosuje się do usuwania włosów na skórze o silnym pigmencie, również  na opalonej skórze
Filtr 750 nm infra red do termoliftingu.

2. Głowica E-SHR o długości fali światła 640 nm do zabiegów epilacji w systemie VPL lub IN MOTION. Nowa technologia: Electro-Optical-Synergy jest połączeniem energii światła z energią bipolarnego prądu co czyni ją najskuteczniejszą metodą epilacji i fotoodmładzania.

Głowica E-light i E-SHR mają powierzchnię naświetlania kryształem szafiru: 15×50 mm, emitują energię światła w zakresie od 10 do 50 J/cm2, i energię fal radiowych o mocy 50W i częstotliwości 1 Mhz. System VPL umożliwia precyzyjne ustawienie parametrów impulsów światła i emisję z szybkością 1 impuls/sekundę. System IN MOTION emituje impulsy prostokątne w czasie do 100 ms powtarzanych od 1 do 10 na sekundę. Głowice wyposażone są w lampy prod. Angielskiej o żywotności minimum 100 tys. impulsów. Głowice mają wbudowany liczni impulsów.

3. Głowica laser Nd:Yag Q-switch wyposażona jest w trzy końcówki zabiegowe: 1064/532/1320 nm. Głowica emituje energię światła laserowego w przedziale od 10 do 2000 mJ w czasie 10 ns (nanosekund). Końcówki zabiegowe umożliwiają przeprowadzanie następujących terapii: peeling węglowy, usuwania rumienia, bardzo drobnych naczynek (pajączki), przebarwień i plam posłonecznych, wspomaganie leczenia trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę paznokci. Głowica wyposażona jest w lampy laserowe produkcji Angielskiej, które wytrzymują minimum 500 tys. impulsów.

 

4. Głowica lasera Nd:Yag 755 nm – technologia plastra miodu. Laserem możemy wykonywać bardzo skuteczne zabiegi regenerująco odmładzające, tak zwany resurfacing skóry. Resurfacing to precyzyjna metoda usuwania wierzchniej warstwy skóry. Jest on doskonałą formą walki z bliznami potrądzikowymi, widocznymi zmarszczkami, przebarwieniami, bruzdami jak również zwiotczałą skórą. Skóra po zabiegu staje się wyraźnie napięta, odświeżona i odzyskuje utracony blask. Głowica wyposażona jest w lampy laserowe produkcji Angielskiej, które wytrzymują minimum 500 tys. impulsów.

 

5. Głowica RF bipolarna – Thermocool z trzema różnej wielkości końcówkami do zabiegów na twarz i ciało zaprogramowana jako niezależna funkcja do liftingu i odchudzania. Głowica posiada system chłodzenia PELTIERA umożliwiający schłodzenie skóry do +10 do +5° C.  Technologia radiofrekwencji bipolarnej w połączeniu z silnym mrożeniem tkanki pozwala uzyskać skuteczne efekty w terapiach:

– terapia odmładzająca, spłycanie zmarszczek, ujędrnianie i korekta owalu twarzy
– redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu
– napinanie i ujędrnianie tkanki

THERMOCOOL:  to zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna powoduje rozdrobnienie zbitej tkanki tłuszczowej co ułatwia jego naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, głowica posiada system chłodzenia który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +5 do +10 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 100 W.

6. Głowica RF multipolarna sześciobiegunowa emituje fale elektromagnetyczne o częstotliwości 5 Mhz i mocy regulowanej od 10 do 150W.  Konstrukcja głowicy umożliwia wykonanie zabiegu na dużych powierzchniach w krótkim czasie. Fala elektromagnetyczna jest rozdzielona i przenika do tkanki sześcioma dużymi bolcami wytwarzając dużą energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna powoduje również zemulgowanie się zbitej tkanki tłuszczowej co ułatwia jego naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 150 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz.

7. RF MIKROIGŁOWA to nowatorska metoda przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Głowica wyposażona jest w specjalne wymienne końcówki z 81 i 25 mikroigłami, która posiadają regulację wkłucia w zakresie od 0,3 do 3 mm.

 

Frakcyjna Radiofrekfencja mikroigłowa – FRM zapewnia doskonałą skuteczności w odmładzaniu skóry, redukcji porów, trądziku i blizn potrądzikowych oraz usuwanie rozstępów poprzez selektywne oddziaływanie mikroigłami z równoczesną emisją fali radiowej na różnej głębokości skóry. Funkcją „Thermage FRM” możemy przeprowadzać dwa rodzaje zabiegów. Zabiegi frakcyjnego rozgrzewania tkanki oraz zabiegi nakłuwania skóry na różnej głębokości regulowanej od 0,3 do 3 mm tak zwane zabiegi „ThermoNeedle”, polegające na wprowadzaniu  bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki mikroprądów o częstotliwości radiowej. Na powierzchni 1,5 x 1,5 mm znajduje się 81 mikroigieł, które wkłuwane są automatycznie przez system elektromagnetyczny. Nasadki z mikroigłami są sterylne i wymienne dla każdego klienta.

8. Głowica RF powierzchniowa – Thermage. W zabiegach „Thermage” –  frakcyjne mikro punktowe emitowanie do skóry wiązki mikroprądów o częstotliwości fali radiowej powoduje mocne jej ogrzanie od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Poprzez frakcyjne mikro punktowe podgrzanie wywołujemy proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskujemy efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry. Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy  możliwość regulowania temperatury.

Efekty terapii można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności. Efekt zabiegów THERMAGE jest w pełni widoczny około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecane jest wykonanie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach.

9. Głowica ultradźwiękowa do zabiegów lipolizy, sprawdza się znakomicie w modelowaniu trudnych okolic ciała: poporodowych brzuchach, likwidacji wiotkości wewnętrznej strony ud i ramion, liftinguje i ujędrnia pośladki, redukuje podwójny podbródek, likwiduje bryczesy i cellulit. Naprzemienne działanie radiofrekwencji i ultradźwięków intensywnie pobudza skórę do produkcji włókien kolagenowych, nadając jej jędrności i sprężystości, skutecznie rozbijają komórki tłuszczowe dając efekt wysmuklenia ciała.

Głowica do lipoilzy ultradźwiękowej o częstotliwości 40 Khz emituje fale kawitacyjne o mocy regulowanej od 10 do 100 W. Głowica do zabiegów lipolizy ultradźwiękowej pozwala na bezbolesne wyszczuplanie sylwetki. Dzięki zabiegom ultradźwiękami można usunąć tkankę tłuszczową ze wszystkich problematycznych obszarów ciała, w sposób dużo bardziej bezpieczny, precyzyjny i z dużo krótszą rekonwalescencją niż dzieje się to w przypadku liposukcji tradycyjnej. Skóra po zabiegu może być lekko zaróżowiona. W niektórych przypadkach efekt liftingu jest widoczny od razu. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.

10.  MASAŻ PODCIŚNIENIOWY (PRÓŻNIOWY) wykonywany jest głowicami radialnymi. W zestawie pięć głowic w różnych rozmiarach: do twarzy na dekolt, do rąk, do masażu nóg, do masażu ud i pośladków.

Masaż próżniowy jest alternatywną, niechirurgiczną metodą na pozbycie się zbędnych kilogramów, a także na zlikwidowanie uporczywej „skórki pomarańczowej” tj. cellulitu. Urządzenie zasysając skórę, tworzy próżnię, która powoduje, że otwierają się zamknięte komórki tłuszczowe, usunięty zostaje nadmiar płynów z tkanki, a

krążenie krwi i limfy ulega przyspieszeniu.

Efekty zabiegu:

* Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu

* Ujędrnienie skóry

* Poprawa krążenie krwi w tkankach podskórnych

* Udrożnienie układu limfatycznego

11. Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem oczyszczania skórę, polega na mechanicznym ścieraniu martwego naskórka. Do zabiegu mikrodermabrazji diamentowej używa się syntetycznych diamentów osadzonych na głowicy urządzenia. Efektem jest głębokie oczyszczanie, a martwy, złuszczany podczas zabiegu naskórek, jest od razu zasysany pompą umieszczoną na głowicy, co zapobiega tworzeniu się pyłu. Tak mocny peeling stymuluje skórę do wzmożonej produkcji nowych komórek naskórka. W zestawie znajdują się nasadki diamentowe i różnej gradacji ziarna: 120, 180, 200 i 240 dla intensywnego i delikatnego złuszczania skóry oraz trzy rozmiary dla różnych powierzchni.

 

 

12. DARSONVAL – jest to urządzenie wykorzystujące prądy o wysokiej częstotliwości 500 kHz. Stymulowanie prądem nie pobudza jednak mięśni, stosowanie urządzenia Darsonval zgodnie z zaleceniami z instrukcji obsługi jest całkowicie bezpieczne. Kuracja prądami wykazuje bardzo dużą skuteczność w walce z trądzikiem i opryszczką. Urządzenie Darsonval działa bakteriobójczo, przeciwgrzybicznie oraz przyspiesza proces regenerowania się naskórka. Co więcej Darsonval może być stosowany nie tylko na skórę ale również i na włosy. Pobudza wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu. Efekty stosowania Darsonval widoczne są w zasadzie od razu po pierwszym zabiegu.

13. „Plasma Skin” jest naszym najnowszym produktem przeznaczonym do głębokiego liftingu skóry. Urządzenie wytwarza łuk elektryczny, który powoduje miejscową sublimację naskórka. Pod wpływem generowanej plazmy włókna kolagenowe i elastynowe stymulowane są do odbudowy. Generowana plazma nie powoduje stanów zapalnych, krwawienia i nekrozy otaczających tkanek.
Głównym wskazaniem do zabiegów jest lifting okolicy oka (bleferoplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych, głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych oraz leczenie blizn i rozstępów.
Urządzenie plazmowe posiada najwyższe parametry techniczne, Certyfikat skuteczności i bezpieczeństwa.

Specyfikacja:
* moc generatora plazmy: 150 Wat
* częstotliwość impulsów: 200 kHz
* napięcie zasilania: 230 -240 V, 50-60 Hz
* chłodzenie generatora: wentylator 230V, 0,5 A
* regulacja mocy ciągła od 0 do 150 Wat
* uchwyt z wymiennymi igłami ze steli chirurgicznej
Wskazania:
– Blefaroplastyka powieki górnej i dolnej
– Lifting twarzy i szyi (spłycanie zmarszczek)
– Lifting nadmiaru skóry na ramionach i brzuchu
– Lifting okolicy pępka
– Rozstępy
– Niefarmakologiczne zabiegi na trądzik
– Blizny potrądzikowe
– Blizny i bliznowce
– Przebarwienia skóry (plamy starcze, plamy posłoneczne)
– Brodawki

Zapytaj o cenę samodzielnie skomponowanej platformy EPIL 1-13:  tel. 502339374
email: laser@laser3000.pl

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
220 -240 V, 50 Hz
Moc/energia
230 V / 50 Hz, 2000 W
Kolor
Biały
Rozmiar
105X45X35 cm