LASER FRAKCYJNY CO2

65 900,00 zł
Brutto

URZĄDZENIE NA ZAMÓWIENIE - CZAS WYKONANI DO 21 DNI.
Zamówione urządzenie zostanie dostarczone w terminie do 21 dni od zapłacenia faktury lub podpisania umowy leasingu.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Do przesyłki dołączamy: Fakturę VAT , instrukcję obsługi, procedurę zabiegów, kartę gwarancyjną na 24 m-ce, certyfikat bezpieczeństwa CE.
Kontakt: tel. 502339374, 516829223,  email: kontakt@laserhitech.pl 

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Laser nowej generacji, sterowany mikroprocesorowo, o szerokim zakresie parametrów, które decydują o skuteczności i bezpieczeństwie zabiegu. Bogate wyposażenie do frakcjonowania skóry, cięcia i rewitalizacji pochwy. Laser jest wyposażony w głowicę przegubową siedmioramienną z dwiema końcówkami zabiegowymi: frakcyjną i prostą do cięcia skóry. Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

 Laser wyposażony jest w głowicę przegubową siedmioramienną z końcówkami zabiegowymi:

1. Końcówka frakcyjna do zabiegów frakcjonowania skóry
2. Końcówka liniowa do zabiegów cięcia i wypalania
Zakres terapii:
1. Głowica frakcyjna: zakres zabiegów frakcyjnych do leczenia zmarszczek, dekoloryzacji skóry i pigmentacji, wygładzanie skóry i blizn potrądzikowych, blizny operacyjne, blizny po ospie, pory, rozstępy, oparzenia słoneczne, przekrwienia, plamy starcze itp. Wygładza skórę twarzy i wokół oczu, redukuje uszkodzenia słoneczne, poprawia wygląd i koloryt skóry, likwiduje brązowe przebarwienia, słoneczne i pigmentacyjne na twarzy, szyi, klatce, plecach, dłoniach i rękach. Zabiegi mogą być wykonywane na wszystkich częściach ciała: na całej twarzy (wraz z powiekami), szyi, dekolcie, dłoniach oraz każdym obszarze dotkniętym bliznami, rozstępami czy zmarszczkami.
Frakcjonowanie laserem CO2 „FOTON-1” powoduje naruszenie od 20 do 30% obszaru skóry poddanego zabiegowi, co daje krótki czas regeneracji i minimalizuje ryzyko wystąpienia powikłań. Po zabiegu może pojawić się punktowe krwawienie oraz rumień, który utrzymujący się od 3 do 7 dni. Po tym okresie można zaobserwować wyraźną poprawę wyglądu skóry. Tworzenie nowego kolagenu trwa do 3 miesięcy. Przez cały ten czas skóra stale poprawia swój wygląd, aby po 3 miesiącach osiągnąć pełen rezultat terapii. Głowica frakcyjna skanuje w siedmiu zaprogramowanych kształtach: kwadrat, prostokąt, okrąg, trójkąt, romb, elipsa, linia prosta.

2. Głowica liniowa: dodatkowe zabiegi wycinania i usuwania zmian skórnych. Zabieg przeprowadzany jest techniką bezkontaktową. Oznacza to, że rękojeść zabiegowa nie ma styczności z opracowywanym miejscem. Precyzyjne wykonywanie nacięć czy usuwania przerostu tkanek, możliwe jest dzięki czerwonemu światłu lasera pilotującego tzw. pilota, którego wiązka pada z daleka, w określony przez lekarza punkt. Laser CO2 nie tylko tnie i sterylizuje tkankę. Dzięki niezwykle wysokiemu stopniowi adsorpcji w hemoglobinie, długość fali 10600nm, doskonale zamyka naczynia krwionośne, zmniejszając poziom uszkodzeń tkanek okolicznych oraz do pewnego stopnia zmniejszając doznania bólowe. Zabiegi operacyjne mogą więc być wykonywane z wykorzystaniem mniejszej dawki środków znieczulających, a usuwanie drobnych zmian nie wymaga zakładania szwów.

Zastosowanie: wycinanie brodawek, usuwanie znamion naskórkowych, usuwanie ziarniaków twarzy, usuwanie naczyniaków chłonnych, wycinanie torbielaków łojowych, wycinanie nabłoniaków i gruczolaków potowych i łojowych, usuwanie blizn przerostowych i zmian po trądziku bliznowcowym.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Długość fali światła: 10600nm
Moc wiązki lasera: 40w
Pole działania impulsu: 0.02~0.05 mm2
Plamka naprowadzająca: Czerwona dioda 635nm,  5mW
Operowanie: Siedmioprzegubowe ramie z przeciwwagą
Tryb pracy: Ciągły, pojedynczy impuls, impuls interwałowy i super impuls
Pole skanowania: 20 mm x 20 mm
Grafika skanowania: Okrąg, trójkąt, kwadrat, prostokąt, sześciokąt, elipsa, linia
Tryb skanowania: Skanowanie losowe, normalne i z dużą ilością światła
Szybkość skanowania: Powyżej 10m/s
Odległości między punktami 0.1 – 2.6 mm
System chłodzenia: Woda i powietrze
Waga: 60 kg
Wymiary: 65x48x117 cm
Zasilanie: 230V, 50 Hz, 2000W

W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają certyfikat ISO 13485 i deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

 

Opis

Zasilanie
220 - 240 V, 50 Hz, 2500W
Kolor
biały