LASER DIODOWY

69 900,00 zł
Brutto

„EPIL 3D” laser diodow wykonany w technologii „3D”. Jest to metoda usuwania włosów trzema wiązkami światła 755 808 i 1064 nm równocześnie co zapewnia wysoką skuteczność zabiegów epilacji, stabilność wiązki światła oraz najdłuższą żywotność głowicy. Trzy wiązki światła emitowane są z maksymalną energią do 100 J/cm2 w czasie emisji światła do 400 ms. Laser „3D” spełnia najwyższe standardy technologii „HI-TECH”. Dwa systemy pracy: impulsy pojedyncze i system IN MOTION do 10 impulsów na sekundę. Systemem chłodzenia do minus 10° C.

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają certyfikat ISO 13485 i deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Ilość

LASER DIODOWY ma zastosowanie do:
* usuwanie włosów z automatyczną sekwencją błysków IN MOTION
* Thermolifting – terapia odmładzająca Infrared
Zastosowanie głowicy z trzema wiązkami laserowego światła zwiększa skuteczność epilacji.Technologia 3D daje również większą stabilność wiązki światła przez co jest technologią bezpieczną dla pacjentów podawanych zabiegowi epilacji. Laser diodowy posiada zaprogramowane parametry zabiegów opracowane na podstawie doświadczeń lekarzy i kosmetologów wykonujących zabiegi usuwania włosów w swoich gabinetach. Zaprogramowane parametry zabiegów obejmują szeroki zakres stosowanej energii od 10-100 J/cm2 i czasu impulsów do 400 ms oraz sekwencji błysków 1-10 Hz (od 1 do 0,1 sekundy) co umożliwia skuteczną terapię na wszystkich typach skóry i włosów. Wiązka lasera skutecznie dociera do cebulki włosa i niszczy ją. Laser diodowy został wyposażony w system chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 10° C, co pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów.Laser diodowy przeznaczony jest również do Thermoliftingu.
Jak działa Thermolifting: energia cieplna Infrared i fali radiowej przekazywana do skóry powoduje podgrzanie włókien kolagenowych, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie zwiększa się napięcie oraz elastyczność skóry, zmianom ulega również jej struktura, zmarszczki zostają wygładzone, co widać już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu. Ponadto zabieg powoduje pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Proces tworzenia się kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy 3-6 miesięcy po zabiegu.

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają certyfikat ISO 13485 i deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

10 Przedmioty

Opis

Moc/energia
230 V / 50 Hz / 2000 W
Kolor
biały lub czarny
Rozmiar
105x45x35 cm

Zobacz także