LASER Nd:Yag

47 000,00 zł
Brutto

"QUALITY-30" Laser z czterema funkcjami :
1. Laser Nd:Yag nanosekundowy wyposażony w głowicę z trzema filtrami 532, 1064, 1320 nm o energii wiązki światła regulowanej od 10 do 2000 J/cm2
2. Radiofrekwencja mikroigłowa z nasadkami 49 igieł izolowanych i 81 igieł nie izolowanych, ustawienie wkłucia igieł od 03 do 3 mm.
3. RF bipolar z trzema nasadkami do twarzy, pod oczy i do ciała.
4. Plasma Skin 

Dwie wersja: czarna lub biała.

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Ilość

W laserze zainstalowaliśmy trzy innowacyjne funkcje : „Laser Nd:Yag”, „RF BIPOLARNA” i  FRAKCYJAN RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA”. Wykonanie w wersji białej lub czarnej.

1. Laser Nd Yag typu Q-switched przeznaczony jest do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie drobnych naczynek krwionośnych (pajączków), rumienia i teleangiektazji, leczenie trądziku, plam posłonecznych, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające . Głowica emituje światło lasera  o energii regulowanej od 10 do 50 J/cm2 i czasie emisji 10 ns. Głowica laserowa posiada wbudowaną diodę czerwoną, która naprowadza wiązkę lasera  na bardzo małe naczynka i punkty zabiegowe. Zastosowano trzy długości laserowego światła: 532 nm, 1064 nm i 1320 nm.

Laserowy peeling węglowy wykonywany jest za pomocą lasera o długości 1340 nm.
Ta długość światła przynosi najlepsze rezultaty w oczyszczaniu i liftingu skóry.
Peeling węglowy polega na wypalaniu specjalnej emulsji węglowej ze skóry twarzy i dekoltu. Preparat węglowy nałożony jest na skórę chwilę przed zabiegiem i  wnika on głęboko do wszystkich zakamarków powierzchni skóry. W czasie zabiegu węgiel absorbuje energię światła laserowego i powstają „mikroeksplozje” powodując głębokie oczyszczenie, zmniejszenie porów oraz ujednolicenie kolorytu skóry – wybielenie a także stymulacja kolagenu i zmniejszenie stanów zapalnych.

Laserowy peeling węglowy stosuje się w celu:
stymulacji i regeneracji skóry,
usunięcie zaskórników i zwężenia porów skóry,
zmniejszenia łojotoku i wspomagająco przy leczeniu trądziku,
usuwania przebarwień

2. RF – Thermocool posiada głowicę typu Bipolar o częstotliwości 5 Mhz i mocy 50W z trzema różnej wielkości końcówkami do zabiegów na twarz i ciało zaprogramowana jako niezależna funkcja do liftingu i odchudzania. Głowica posiada system chłodzenia PELTIERA umożliwiający schłodzenie skóry do -10° C.

3. RF - THERMAGE FRAKAYJNA MIKROIGŁOWE.  Thermage mikroigłowa to nowatorska metoda przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Głowica wyposażona jest w specjalne wymienne nasadki z 81 igieł nie izolowanych i 49 igiwł izolowanych, która posiadają regulację wkłucia w zakresie od 0,3 do 3 mm.

Frakcyjne Radiofrekfencja mikroigłowa - FRM zapewnia doskonałą skuteczności w odmładzaniu skóry, redukcji porów, trądziku i blizn potrądzikowych oraz usuwanie rozstępów poprzez selektywne oddziaływanie mikroigłami z równoczesną emisją fali radiowej na różnej głębokości skóry. Funkcją „Thermage FRM” możemy przeprowadzać dwa rodzaje zabiegów. Zabiegi frakcyjnego rozgrzewania tkanki oraz zabiegi nakłuwania skóry na różnej głębokości regulowanej od 0,3 do 3 mm tak zwane zabiegi „ThermoNeedle”, polegające na wprowadzaniu  bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki mikroprądów o częstotliwości radiowej. Na powierzchni 1,5 x 1,5 mm znajduje się 81 mikroigieł, które wkłuwane są automatycznie przez system elektromagnetyczny. Nasadki z mikroigłami są sterylne i wymienne dla każdego klienta. W zestawie znajduje się 10 nasadek z 81 igieł i 5 nasadek z 25 igieł. Zakres parametrów: Moc fali radiowej - 10 - 20 W, czas emisji od 1 do 4 sekund.  

W zabiegach „Thermage” -  frakcyjne mikro punktowe emitowanie do skóry wiązki mikroprądów o częstotliwości fali radiowej powoduje mocne jej ogrzanie od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Poprzez frakcyjne mikro punktowe podgrzanie wywołujemy proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskujemy efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry.       

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.                                                

10 Przedmioty

Opis

Kolor
biały lub czarny
Rozmiar
105x45x35 cm

Zobacz także