Laser Nd:Yag do naczynek

39 000,00 zł
Brutto

"QUALITY-50" naszej konstrukcji jest urządzeniem solidnym i niezawodnym. Posiadamy zapas części zamiennych a nasz serwis mobilny naprawi każde urządzenie w Państwa gabinecie w 15 minut.     

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Ilość

Jest to laser w którym zainstalowaliśmy dwa systemy pracy. System nanosekundowy 10 ns i system milisekundowy z regulacją od 10 do 40 ms, tak zwany „LONG PULS” z długim impulsem, który pozwala na głęboką koagulację naczynek krwionośnych. Laserem możemy usunąć naczynka średniej wielkości na twarzy i udach. Laser jest wyposażony w trzy długości laserowego światła: 532 i 1064, 1320 nm oraz tubę powiększającą punkt naświetlania od 1 do 9 mm.

LASER Nd Yag posiada dwa systemy pracy:
1. System nanosekundowy z czasem impulsów 10 ns. Przeznaczony jest do zabiegów: peeling węglowy, usuwania rumienia, przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające.
2. System milisekundowy z regulacją czasu impulsów od 10 do 40 ms pozwala na głęboką koagulację w struktury naczyniowe. Pozwala na usuniecie średniej wielkości  (do 3 mm) naczynek na twarzy i udach. Niska absorpcja fali Nd:YAG przez chromofory skóry pozwala prowadzić zabiegi dla wszystkich rodzajów skóry bez uszkadzania termicznego, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo nieosiągalne dla innych laserów. Technologia zmiennego kwadratowego impulsu (VSP) dostosowuje parametry lasera do zabiegu zapewniając łatwość obsługi. Kwadratowe impulsy mogą leczyć różne wskazania z nieporównywalną efektywnością, bez podgrzewania sąsiednich tkanek, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo i komfort pacjenta.

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

10 Przedmioty

Opis

Kolor
biały lub czarny
Rozmiar
105x45x35 cm

Zobacz także