• Nowy

Mikrofale COLDWAVES

95 000,00 zł
Brutto

Coldwaves to unikalna technologia wykorzystująca zimne mikrofale elektromagnetyczne do intensywnej redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry.

Ilość

Coldwaves to unikalna technologia wykorzystująca zimne mikrofale elektromagnetyczne do intensywnej redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry.

Wnikające pod skórę mikrofale Coldwaves oddziałują bezpośrednio na komórki tłuszczowe powodując ich redukcję oraz usunięcie z organizmu. Dodatkowo urządzenie stymuluje produkcję kolagenu, co przyczynia się również do poprawy jędrności skóry. Podczas jednego zabiegu można pozbyć się  tkanki tłuszczowej, zredukować cellulit i wygładzić oraz ujędrnić skórę. Co więcej, głowice urządzenia wyposażone są w system chłodzenia kontaktowego, dlatego zabieg jest komfortowy i bezbolesny. Ogromną zaletą zabiegu COLDWAVES jest to, że może on być wykonywany praktycznie na całym ciele. Najczęściej do obszarów zabiegowych należą: twarz, podbródek, dekolt, uda, pośladki, brzuch, ramiona oraz plecy.

URZĄDZENIE COLDWAVES jest wyposażone w  cztery głowice:
1. Z falą coolwaves do tedukcji tkanki tłuszczowej na dużych powierzchniach brzycha, ud i pośladków oraz małą do twarzy, podbródka i tp. Głowice emitują bezpośrednio do komórki tłuszczowe fale elektromagnetyczne o mocy od 10 do 200 Wat. Tak wysokie parametry fali elektromagnetycznej wymagają zastosowania silnego chłodzenia skóry aby zabieg był komfortowy i bezbolesny.
2. Druga dłowica typu vacuum służy do wykonania drenażu limfatycznego.
3. RF multipolar
4. Mikroprądowa

10 Przedmioty