• Nowy

Laser frakcyjny CO2, FOTON-3, moc 60W, produkt polski

78 000,00 zł
Brutto

Laser frakcyjny CO2  „FOTON-3”.

Urządzenie jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. 

Zwroty i reklamacje - zgodnie z prawem konsumenta, towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu. Patrz regulamin sklepu

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Urządzenie laser frakcyjny Co2 jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. Godnym uwagi jest fakt, że zastosowane do produkcji generatory uzyskują maksymalną energią wiązki światła do 60 J/cm². Mikroprocesory precyzyjnie sterują pracą urządzenia zapewniając skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. Jest to najwyższy standard klasy PREMIUM. Ze względu na to, że jako producent posiadamy zapas części zamiennych i wyspecjalizowany serwis, możemy reagować w przypadku awarii w ciągu maksymalnie 24 godzin. Gwarantujemy serwis pogwarancyjny w długim okresie użytkowania.

Laser frakcyjny CO2 „FOTON” to bezkonkurencyjne urządzenie do odmładzania skóry, usuwania zmarszczek, rozstępów i blizn. Przede wszystkim głębokie frakcyjne działanie naszego lasera znakomicie pobudza komórki do odbudowy i bez wątpienia pomaga likwidować niedoskonałości skóry.

Laser frakcyjny CO2 „FOTON” posiada najwyższe parametry zabiegowe co umożliwia wykonanie bardzo głębokiej ablacji. Godne uwagi jest to, że moc naszego lasera osiąga maksymalną wartość do 60 W i może być regulowana co 1 wat. Zapewnia to skuteczność wykonywanych terapii na różnych głębokościach. Dlatego ablacja skóry z wykorzystaniem naszego lasera CO2 jest wysoce precyzyjna, może być mierzona w mikrometrach. W związku z tym bezpiecznie i delikatnie usuwamy różnorodne zmiany skórne na poziomie naskórka i skóry właściwej. Reasumując, możemy doprowadzić do pełnej ablacji lub tylko resurfacingu. Możemy pracować w dużym zakresie głębokości ablacji od 0,1 do 2,5 mm na różnych powierzchniach do 20×20 mm w konfiguracji skanowania: okrąg, trójkąt, kwadrat, prostokąt, sześciokąt, elipsa, linia.

Zastosowanie

lifting i usuwanie zmarszczek

dekoloryzacja skóry i pigmentacji

wygładzanie skóry i blizn potrądzikowych, operacyjnych, po ospie, porów, rozstępów

usuwanie oparzeń słonecznych, przekrwień, plam starczych

wygładzanie skóry twarzy i wokół oczu

redukcja uszkodzeń słonecznych

usuwania  zmian skórnych

rewitalizacja pochwy

Zakres zabiegów chirurgicznych:

Godne uwagi jest to, że nasz laser frakcyjny CO2 wyposażamy w funkcję chirurgiczną. Dodatkowe zabiegi wycinania i usuwania zmian skórnych z pewnością zyskają Państwa zainteresowanie. W przeciwieństwie do większości laserów na rynku, w których maksymalna moc osiąga zaledwie 30 wat, naszym 60-cio watowym laserem możemy głębiej wykonywać nacięcia i usuwać przerosty tkanek. Precyzyjne wykonywanie nacięć czy usuwania przerostu tkanek, możliwe jest dzięki lekkiemu przegubowemu ramieniu z zainstalowanym czerwonym światłem lasera pilotującego – tzw. pilota. Jego wiązka pada z daleka, w określony przez lekarza punkt. Laser CO2 nie tylko tnie i sterylizuje tkankę. Dzięki niezwykle wysokiemu stopniowi adsorpcji w hemoglobinie, długość fali 10600nm, doskonale zamyka naczynia krwionośne. Zmniejsza poziom uszkodzeń tkanek okolicznych, niwelując doznania bólowe. W związku z tym zabiegi operacyjne mogą być wykonywane z wykorzystaniem mniejszej dawki środków znieczulających, a usuwanie drobnych zmian nie wymaga zakładania szwów. Podsumowując, z pewnością znakomite efekty uzyskamy w zabiegach:

wycinanie brodawek, torbielaków łojowych, usuwanie znamion naskórkowych, ziarniaków twarzy, naczyniaków chłonnych, nabłoniaków i gruczolaków potowych i łojowych, blizn przerostowych i zmian po trądziku bliznowcowym

Prawdopodobnie naszym laserem zainteresujemy również ginekologów. Zainstalowaliśmy funkcję rewitalizacji pochwy z kompletem końcówek zabiegowych, które umożliwią wykonanie bezpiecznych i skutecznych zabiegów: wysiłkowe nietrzymanie moczu, suchość bądź luźność pochwy, przerost warg sromowych mniejszych, blizny i zrosty powstałe po nacięciu krocza.

Szkolenia z obsługi i wykonywania zabiegów

Zapewniamy profesjonalne szkolenia z obsługi wszystkich naszych urządzeń. Prezentujemy ich możliwości, zastosowanie wszystkich filtrów i odpowiedni sposób przeprowadzania zabiegów, aby praca z produktami LASER HI-TECH była skuteczna i bezpieczna.

SPECYFIKACJA 

WYPOSAŻENIE „FOTON 1-3”

1. końcówka frakcyjna

2. końcówka do cięcia

Długość fali światła: 10600 nm

Moc wiązki lasera: od 1 do 60 Wat

Pole działania impulsu: 0,2~0,05 mm²

Głębokość ablacji: do 2,5mm

Energia impulsu: 4 do 250 mJ

Plamka naprowadzająca:

czerwona dioda 635 nm, 5 mW

Operowanie:

siedmioprzegubowe ramię z przeciwwagą

Tryb pracy: ciągły, pojedynczy impuls,

impuls interwałowy i super impuls

Pole skanowania: 20 mm x 20 mm

Grafika skanowania: okrąg, trójkąt, kwadrat, prostokąt, sześciokąt, elipsa, linia

Tryb skanowania: skanowanie losowe, normalne

i z dużą ilością światła

Szybkość skanowania: 50 Hz

Odległość między punktami skanowania 0,1-2,6 mm

System chłodzenia woda i powietrze

Zasilanie 230 V, 50 Hz, 2000 W

Wymiary 65 x 48 x 117 cm

Waga 60 kg

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE, gwarancję 24 m-cy, w cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. 
Kontakt: tel. +48 502339374, +48 516829223,  email: kontakt@laserhitech.pl 

Opis

Zasilanie
220V, 50Hz
Moc/energia
2000W
Rozmiar
90x50x60 cm
waga
35 kg

Zobacz także