RF mikroigłowa z zasysaniem, wersja przenośna, produkt polski

17 500,00 zł
Brutto

FRAKCYJNA RF MIKROIGŁOWA Z ZASYSANIEM VACUUM "FRM-4".

Urządzenie jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. 

Zwroty i reklamacje - zgodnie z prawem konsumenta, towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu. Patrz regulamin sklepu

Ilość

FRAKCYJNA RF MIKROIGŁOWA „FRM-4”

URZĄDZENIE Z GŁOWICĄ MIKROIGŁOWĄ ZASYSAJĄCĄ 

Urządzenia do Frakcyjnej Radiofrekwencji Mikroigłowej model „FRM-4” z zasysaniem skóry jest wyposażona w generatory fal radiowych o częstotliwości 5 MHz. W ten sposób uzyskujemy szybki efekt termiczny w tkance co przyczynia się do skutecznej stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Nasza radiofrekwencja mikroigłowa ma wysoką moc fali radiowej. To jest niewątpliwa zaleta w zabiegach na ciało np. spłycanie blizn i rozstępów, ujędrnienie skóry. Głowica wyposażona jest w dziesięć nasadkek mikroigłowych, do wyboru: 64 , 25, 10 igieł i nasadka frakcyjna THERMAGE. Pole zabiegowe 5x5 mm (25), 8x8 mm (64), 1x10 (10). Głębokość wbijania igieł w skórę jest regulowana w zakresie od 0,2 mm do 4,0 mm, czas emisji fr regulowana od 0,1 do 3 sekund. Urządzenie może pracować pojedyńczymi impulsami lub w systemie automatycznym. Tryb: ciało i twarz. Moc RF 0-200 W. Podciśnienie z możliwością wyłączenia.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA ZASTOSOWAMIE:
  • lifting twarzy i dekoltu
  • niwelowanie blizn i rozstępów
  • fałdy nosowo-wargowe
  • poprawa jędrności policzków, linii żuchwy, podbródka i szyi
  • lifting pośladków i ud
  • ujędrnienie skóry brzucha
  • likwidacja cellulitu
  • redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej

Efekty terapii falami radiowymi

Można je podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta.  

 

9 Przedmioty

Zobacz także