Kriolipoliza 360

55 000,00 zł
Brutto

KRIOLIPOLIZA 360 – CHŁODZENIE PRZESTRZENNE.

Urządzenie jest produktem polskim, zaprojektowanym i wyprodukowanym w firmie „LASER HI-TECH”. 

Zwroty i reklamacje - zgodnie z prawem konsumenta, towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu. Patrz regulamin sklepu

Ilość

KRIOLIPOLIZA 360 – CHŁODZENIE PRZESTRZENNE

Urządzenia do kriolipolizy z chłodzeniem przestrzennym umożliwia chłodzenie tkanki tłuszczowej w całej powierzchni czaszy chłodzącej. W rezultacie skuteczniej usuwa komórki tłuszczowe w porównaniu z tradycyjną kriolipolizą dwustronną. Ten system generuje potężną energię chłodzącą, zamrażając złogi tłuszczu pacjenta w celu wywołania apoptozy – usuwanie martwych komórek tłuszczowych poprzez metabolizm organizmu.
Kriolipoliza to metoda chłodzenia tkanki tłuszczowej w celu wywołania apoptozy komórek tłuszczowych bez uszkodzenia innych tkanek. Podskórne komórki tłuszczowe są wrażliwsze na niską temperaturę od pozostałych znajdujących się w zasięgu jej działania. Zimno prowadzi do uwolnienia cytokin i innych mediatorów stanu zapalnego utrzymującego się w obrębie tkanki tłuszczowej poddanej zabiegowi. Kriolipoliza daje najlepsze efekty u osób, które mimo aktywnego trybu życia, wciąż mają problem z miejscowo ulokowanym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Urządzenia do kriolipolizy naszej konstrukcji różnią się zasadniczo od innych tego typu urządzeń na runku. Urządzenie posiadają system kontroli temperatury „PID” , który umożliwia regulację temperatury chłodzenia tkanki co 0,1 °C. Zapewnia to równomierne chłodzenie tkanki i zabezpiecza przed ewentualnym odmrożeniem skóry.
W systemie chłodzenia przestrzennego głowice są wyposażone w czasze chłodzące wykonane ze specjalnego sylikonu, który ściśle przylega do całej powierzchni skóry i równomiernie ją schładza. Główną zaletą naszej kriolipolizy jest wielkość misek chłodzących. Podczas jednego zabiegu jedna głowica z dużą nasadką silikonową obejmuje cały brzuch lub udo co bardzo skraca czas zabiegu. Urządzenie może być wyposażone w dwie lub cztery głowice i sześć misek silikonowych przeznaczonych do różnych obszarów działania. Każda z głowic może pracować równocześnie z różnej wielkości miskami na wielu obszarach zabiegowych.

9 Przedmioty