plazma azotowa, zimna plazma, produkt polski

9 900,00 zł
Brutto

Plasma Skin to urządzenie do zabiegów chirurgii nieablacyjnej. 

Zwroty i reklamacje - zgodnie z prawem konsumenta, towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupuPatrz regulamin sklepu

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

PLASMA SKIN – zimna plazma to urządzenie, które wykorzystuje zjawisko zwane zimną plazmą lub plazmą azotową. Zabieg polega na kontrolowanym odparowaniu tkanki iskrą elektryczną wytwarzaną przez prąd o wysokiej częstotliwości. W trakcie zabiegu igła nie dotyka skóry, znajduje się ona w niewielkiej odległości od miejsca poddanego zabiegowi tak aby wywołać łuk elektryczny. Łuk elektryczny rozgrzewa cząsteczki azotu znajdujące się w powietrzu, które przypalają skórę, stąd często zimną plazmę nazywamy plazmą azotową.

Zabieg plazmą azotową umożliwia osiąganie widocznych rezultatów odmłodzenia skóry w sposób małoinwazyjny, bez konieczności użycia skalpela. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo krótki okres rekonwalescencji pacjenta po zabiegu. Urządzenie wykorzystywane jest przede wszystkim w rozwiązywaniu problemu wiotkości skóry, usuwaniu blizn czy rozstępów i redukcji zmarszczek wokół oczu, uszu czy ust.

Pod wpływem wysokiej temperatury plazmy w miejscu poddanym działaniu tworzą się brązowe strupki, które odpadają samoistnie po ok 5-7 dniach. Można je zatuszować makijażem, stąd praktycznie nie jesteśmy wyłączeni z codziennych obowiązków. Efekty zabiegu są widoczne od razu, i stopniowo w ciągu 7-10 dni uzyskujemy efekt ostateczny. Po zabiegu skórę należy chronić przed promieniowaniem słonecznym przez okres 2-3 tygodni.

Głównym wskazaniem do zabiegów jest lifting okolicy oka (bleferoplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych: brodawki, włókniaki, znamiona oraz leczenie blizn i rozstępów.

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE, gwarancję 24 m-cy, w cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów. 
Kontakt: tel. +48 502339374, +48 516829223,  email: kontakt@laserhitech.pl 

2 Przedmioty

Opis

Zasilanie
220 -240 V, 50 Hz
Moc/energia
400W
Kolor
Biały
Rozmiar
92x30x25cm
waga
20 kg
żywotność
do 10 000 h