STERYLIZATOR UVC-300

8 800,00 zł
Brutto

sterylizator mobilny UV-C UVC-300
Technologia: światło UV-C 253 nm
Przeznaczenie: do dezynfekcji powierzchni do 300 m²
Zakupione produkty są wysyłane kurierem DPD w terminie 7 dni od dokonania wpłaty.  Do przesyłki dołączamy: fakturę VAT , instrukcję obsługi, procedurę zabiegów i kartę gwarancyjną.

Zwroty i reklamacje - zgodnie z prawem konsumenta, towar można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu. Patrz regulamin sklepu

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nasz najnowszy produkt do ochrony przed wirusami i bakteriami w pomieszczeniach zamknietych – ścienny sterylizator powietrza światłem UV-C z fotokatalizatorem. W związku z rozprzestrzenianiem się zakażeń koronawirusem ciekawym rozwiązaniem jest zapewnienie większej sterylności powietrza w pomieszczeniach w których przebywamy. Metoda ta sprawdza się szczególnie w miejscach, gdzie przebywają osoby, których stan zdrowia nie jest nam do końca znany na przykład:  miejsca pracy, szkoły, hotele, przychodnie lekarskie, szpitale i tp.. Innowacyjność tej metody polega na tym , że proces sterylizacji przeprowadzamy podczas pracy.

Na czym polega sterylizacja powietrza? Opracowany przez naszą firmę fotokatalityczny oczyszczacz powietrza wyposażony jest w filtr fotokatalityczny oparty na innowacyjnym, opatentowanym materiale półprzewodnikowym. W wyniku działania na fotokatalizator światła UV-c wytwarzają się reaktywne formy tlenu takie jak anionorodniki ponadtlenkowe, rodniki hydroksylowe czy tlen singletowy. Są to silne utleniacze zdolne do niszczenia błon komórkowych bakterii i osłonek wirusów, co prowadzi do uśmiercenia tych mikroorganizmów. W naszym oczyszczaczu powietrze z pomieszczenia jest przedmuchiwane przez filtr fotokatalityczny, zatem opuszczając oczyszczacz zawiera zredukowaną liczbę chorobotwórczych mikroorganizmów.

ZALETY STERYLIZATORA
1. Promieniowanie UV-C w zamkniętej komorze nie widoczne na zewnątrz sterylizuje powietrze pompowane do wnętrza sterylizatora i wypuszcza je na zewnątrz w obiegu ciągłym lub sterowanym programatorem.
2. Sterylizacja o wysokiej wydajności do 1000 m³/h.
3. Wydajność dezynfekcji odpowiednia dla powierzchni do 300 m².
4. Sterylizacja odbywa się podczas pracy i nie wymaga stosowania się do procedur tak jak w przypadku ozonowania.
5. Zastosowane cztery lampy UV-C 253 nm o mocy 64 W szybko usuwają bakterie i wirusy – sprawność > 99,9%.
6. Żywotność lamp UV-C do 10 000 godzin.
7. Dezodoryzacja o wysokiej wydajności – zastosowany japoński fotokatalizator, współczynnik dezodoryzacji >90%.
8. Niski poziom hałasu <46dB.
9. Mały pobór mocy do 100W.
10. Instalacja naścienna.
11. Inteligentny system sterowania zegarem lub pilotem.

Skutecznie usuwa:
wirusy

-bakterie
-roztocza kurzu domowego
-pyłki traw, drzew i kwiatów
-alergeny zwierzęce
-zarodniki pleśni i grzybów
-pyły smogowe
-dym tytoniowy
-szkodliwe gazy

1 Przedmiot

Opis

Zasilanie
220 -240 V, 50 Hz
Moc/energia
300 W
Kolor
Biały
Rozmiar
80 X 20 X 30 cm

Zobacz także