Laser pikosekundowy

75 000,00 zł
Brutto

"PIKOSEK- MAX". Sześć funkcji: laser Nd Yag pikosekundowy + laser Nd:Yag nanosekundowy + E-SHR + E-light z systemem IN MOTION i falami radiowymi + RF bipolar + RF mikroigłowa. Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

Ilość

1. Laser pikosekundowy przeznaczony do skutecznego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego w kolorach: czerwony, czarny, granat , niebieski oraz zielony jeszcze do niedawna nie możliwy do usunięcia. Laser pikosekundowy emituje światło impulsami w czasie wielokrotnie krótszy od popularnego lasera nanosekundowego. Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich impulsów uzyskujemy większą skuteczność wszystkich terapii a energia światła lasera nie powoduje bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka powstawania blizn. Głowica emituje światło lasera  o bardzo wysokiej energii regulowanej od 10 do 2000 mJ. Zastosowano cztery długości laserowego światła: 532,1064, 1320 oraz 755 nm tak zwany plaster miodu do zabiegów resurfacingu skóry.

2. Laser Nd:Yag nanosekundowy przeznaczony do zabiegów: peeling węglowy, usuwania rumienia i teleangiektazji, bardzo drobnych naczynek (pajączki), przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku. Głowica emituje światło lasera  o bardzo wysokiej energii regulowanej od 10 do 2000 mJ. Zastosowano trzy długości laserowego światła: 532,1064, 1320 nm.

3-4. Funkcje E-SHR i E-light obie z systemem IN MOTION i falami radiowymi, wyposażone w dwie głowice zabiegowe: głowica typu E-SHR –  690 nm z obszarem naświetlania 10×40 mm i głowica E-light wyposażona w osiem filtrów separujących widmo światła: 430, 480, 530, 560, 590, 640, 690,750 nm, obszar naświetlania: 15 x 50 mm mm. Zaprogramowane ustawienia automatyczne oraz system ustawień precyzyjnychdla lekarzy i kosmetologów.

* 750 i 690 nm – SHR Super Hair removal – stosuje się do usuwania włosów na skórze o silnym pigmencie, również  na opalonej skórze

* 640 nm – SHR Super Hair removal – stosuje się do usuwania włosów na skórze jasnej

* 590 nm – SWR Super Wrinkle Removal – usuwanie zmarszczek i przywracanie elastyczności skóry

* 560 nm – SSR Super Skin Rejuvenation – do odmładzania skóry, regeneracja kolagenu i przywrócenie elastyczności skóry

* 530 nm – SVR Super Vascular Removal – kolor zielony stosowany do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji

* 480 nm SPR Super Pigmentation Removal stosowany jest do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych

* 430 nm SAR Super Acne Removal – kolor niebieski stosuje się do leczenie trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej.

Urządzenie może pracować jako E-light VPL lub E-SHR. W systemie E-light VPL parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych przydatny dla lekarzy i kosmetologów. E-light VPL daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 6, czas impulsów od 0,1 do 10 ms, przerwy od 1 do 50 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.

5. Funkcja RF bipolar z chłodzenie skóry to zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna powoduje również rozpuszczanie się tkanki tłuszczowej co prowadzi do jej rozdrobnienia.   W ten sposób ułatwia się naturalne wydalenie tłuszczu w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, głowica posiada system chłodzenia który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +10 do + 5 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz. Głowica wyposażona jest w trzy nasadki do twarzy, pod oczy i do ciała.

6. Funkcja RF mikroigłowa przeznaczona jest do zabiegu „Thermo Needle”, polegający na wprowadzaniu  mikroigłami bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki mikroprądów o częstotliwości radiowej z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm.  Mikronakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, które stymulują procesy naprawcze. Fala radiowa stymuluje odnowę kolagenu. Mikroigły po wkłuciu na głębokość od 0,3 do 3 mm podgrzewane są mikroprądem na całej długości igieł. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy  możliwość precyzyjnego regulowania mocy i czasu emisji fali radiowej oraz głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę.


PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.  

 

 

Laser HiTech
10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
220 -240 V, 50 Hz
Kolor
Biały
Rozmiar
105 x 45 x 35 cm

Zobacz także