Radiofrekwencja mikroigłowa

49 900,00 zł
Brutto

PLATFORMA ZABIEGOWA „FINALY MAX”. Multi aplikacyjna platforma zabiegowa najnowszej generacji, która obsługuje różne typy zaawansowanych technologii medycznych. Platforma umożliwia łączenie różnych typów fal elektromagnetycznych i mikroprądów. System obsługuje: RF multipolarne, mikroigłowe, thermocool i thermage oraz mikroprądy wysokiej częstotliwości: Darsonwal i Plasma Skin.

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Ilość

System obsługuje różne typy fal radiowych: RF multipolarne, mikroigłowe, thermocool i thermage oraz mikroprądy wysokiej częstotliwości: darsonwal i plasma skin.

PLATFORMA MOŻE OBSŁUGIWAĆ SIEDEM GŁOWIC:

1. Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa z igłami izolowanymi i nie izolowanymi.
2. Frakcyjna radiofrekwencja powierzchniowa  „Thermage” z trzema końcówkami dla różnych obszarów zabiegowych.
3. RF bipolarna z funkcją chłodzenia skóry „Thermocool” z trzema końcówkami dla różnych obszarów zabiegowych.
4. RF trzybiegunowa do twarzy
5. RF multipolarna do redukcji tkanki tłuszczowej na dużych powierzchniach
6. Dansonwal z czterema pelotami szklanymi
7. Głowica igłowa do zabiegów „Plasma Skin”. 

Głowica  RF mikroigłowa i powierzchniowa – Thermage.
Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej to jeden z najskuteczniejszych zabiegów estetycznych tzw. “nieoperacyjny lifting” oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry. Zapewnia istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia skóry, likwidacje zmarszczki, jest niezastąpiony w leczeniu blizn i rozstępów, zdecydowanie przewyższający wszelkie do tej pory stosowane metody.

Szczególnie skuteczne są zabiegi igłami izolowanymi. Bardzo cienkie igły izolowane pokryte są warstwą złota i warstwą silikonu. Wyklucza to przepływ prądu z igły do skóry na całej jej długości. Prąd jest emitowany tylko przy ostrzu. Tam wydziela się cała energia impulsu grzejąc silnie małe sfery tkanki wokół ostrzy igieł. Taka technologia wykonania igieł całkowicie zabezpiecza naskórek przed oparzeniem i znacząco zmniejsza ból. Emisja fali radiowej ma regulowany czas od 0,2 do 3 sekund. Moc jest ustawiana w zakresie od 1 do 50 W. Częstotliwość 5 Mhz.

„FINALY – MAX”  sprawdza się znakomicie w modelowaniu trudnych okolic ciała: poporodowych brzuchach, likwidacji wiotkości wewnętrznej strony ud i ramion, liftinguje i ujędrnia pośladki, redukuje podwójny podbródek, likwiduje bryczesy i cellulit. Naprzemienne działanie radiofrekwencji i ultradźwięków intensywnie pobudza skórę do produkcji włókien kolagenowych, nadając jej jędrności i sprężystości, skutecznie rozbijają komórki tłuszczowe dając efekt wysmuklenia ciała. 

Głowica RF multipolarna sześciobiegunowa  emituje fale elektromagnetyczne o częstotliwości 5 Mhz i mocy regulowanej od 10 do 150W.  Zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną, powoduje obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna powoduje rozdrobnienie zbitej tkanki tłuszczowej co ułatwia jego naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, stosuje się głowicę z systemem chłodzenia, który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +5 do +10 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 150 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz.

Głowica RF trzybiegunowa do zabiegów na twarz, dekolt i pod oczy pozwala na jednoczesne napięcie i ujędrnianie skóry, spłycenie zmarszczek, ujędrnienie i redukcję płytkiej tkanki tłuszczowej przez co uzyskujemy korektę owalu twarzy. Rezultatem zabiegu na twarz jest wyraźne uniesienie i napięcia skóry szyi, policzków, linii żuchwy i podbródka. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.

Efekty terapii można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności. Efekt zabiegów radiofrekwencji jest w pełni widoczny około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecane jest wykonanie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach.

"DARSONVAL" – jest to urządzenie wykorzystujące prądy o wysokiej częstotliwości 500 kHz. Stymulowanie prądem nie pobudza jednak mięśni, stosowanie urządzenia Darsonval zgodnie z zaleceniami z instrukcji obsługi jest całkowicie bezpieczne. Kuracja prądami wykazuje bardzo dużą skuteczność w walce z trądzikiem i opryszczką. Urządzenie Darsonval działa bakteriobójczo, przeciwgrzybicznie oraz przyspiesza proces regenerowania się naskórka. Co więcej Darsonval może być stosowany nie tylko na skórę ale również i na włosy. Pobudza wzrost włosów oraz zapobiega ich wypadaniu.

Efekty stosowania Darsonval widoczne są w zasadzie od razu po pierwszym zabiegu.

„Plasma Skin” jest naszym najnowszym produktem przeznaczonym do głębokiego liftingu skóry. Głowica wytwarza łuk elektryczny, który powoduje miejscową sublimację naskórka. Pod wpływem generowanej plazmy włókna kolagenowe i elastynowe stymulowane są do odbudowy.
Głównym wskazaniem do zabiegów jest lifting okolicy oka (bleferoplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych, głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych oraz leczenie blizn i rozstępów.

 

Platforma „FINALY-MAX” jest ceniona za bezpieczeństwo i wysoką skuteczność, krótki czas zabiegu i widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu.

 

Wybierając z pośród siedmiu zaproponowanych głowic zabiegowych można samemu skomponować urządzenie dostosowane do potrzeb swoich pacjentów i charakteru swojej działalności.

Zapytaj o cenę samodzielnie skomponowanej platformy: tel. 502339374, email: laser@laser3000.pl 

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Laser HiTech
10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
230V / 50 Hz / 1400 W
Kolor
Biały
Rozmiar
105x45x35 cm

Zobacz także