RF mikroigłowa

29 900,00 zł
Brutto

Radiofrekwencja mikroigłowa "FRM-3". W urządzeniu montujemy trzy funkcje:
1. RF frakcyjna mikroigłowa – nasadki 25 i 81 igieł
2. RF frakcyjna punktowa - Thermage
3. RF bipolarna z chłodzeniem skóry – Thermocool
Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

RF mikroiglowa- rządzenie do termoliftingu i redukcji rozstępów i tkanki tłuszczowej posiada trzy głowice:
1. Głowica RF mikroigłowa z 25 lub 81 igłami – emituje frakcyjne fale radiowe.
2. Głowica RF punktowa tzw. THERMAGE
3. Głowica RF bipolar tzw. Thermocool z trzema wymiennymi końcówkami emitującymi bipolarne fale radiowe do twarzy lub do zabiegów na ciało z mozliwością chłodzenia skóry.

Urządzeniem możemy przeprowadzać trzy rodzaje zabiegów.
1. Zabieg „Thermo Needle” - gorace igły, polegający na wprowadzaniu  mikroigłami bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki mikroprądów o częstotliwości radiowej z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm. W zabiegach „ThermoNeedle” mikro nakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, które stymuluje procesy naprawcze. Urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej ma głowicę wyposażoną w 81 lub 25 mikroigieł, które po wkłuciu na głębokość od 0,3 do 3 mm podgrzewane są mikroprądem na całej długości igieł. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy  możliwość regulowania temperatury i głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę.

2. Zabieg „Thermage”  polegający na wprowadzaniu do tkanki wiązki fali radiowej frakcjonowanej nie mikroigłami a mikro punktami o dużej energii cieplnej. W zabiegach „Thermage” -  frakcyjne mikro punktowe emitowanie do skóry wiązki mikroprądów o częstotliwości fali radiowej powoduje mocne jej ogrzanie od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Poprzez frakcyjne mikro punktowe podgrzanie wywołujemy proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskujemy efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry.

3. Zabieg Thermocool głowicą typu Bipolar o częstotliwości 5 Mhz i mocy 50W z trzema różnej wielkości końcówkami do zabiegów na twarz i ciało zaprogramowana jako niezależna funkcja do liftingu i odchudzania. Głowica posiada system chłodzenia PELTIERA umożliwiający schłodzenie skóry do -5° C. Technologia radiofrekwencji bipolarnej w połączeniu z silnym mrożeniem tkanki pozwala uzyskać skuteczne efekty w terapiach: terapia odmładzająca i przeciw starzeniowa, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, napinanie i ujędrnianie tkanki.

THERMOCOOL:  to zaqbieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna powoduje rozdrobnienie zbitej tkanki tłuszczowej co ułatwia jego naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, głowica posiada system chłodzenia który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +5 do – 5 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz.

Efekty terapii można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Laser HiTech
1 Przedmiot

Opis

Zasilanie
230 V / 10 A
Kolor
biały lub czarny
Rozmiar
105x45x35 cm

Zobacz także