RF mikroigłowa

26 900,00 zł
Brutto

Model "FRM-2" - urządzenie mobilne w którym zainstalowano dwie funkcje:
1. Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa
2. Radiofrekwencja frakcyjna punktowa - Thermage

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

Ilość

Urządzenie do termoliftingu, ujędrniania, redukcji tkanki tłuszczowej i rozstępów wyposażone jest w dwie głowice:
1. Głowica RF-mikroigłowa z 25 lub 81 igłami – emituje frakcyjne fale radiowe.

2. Głowica RF-punktowa tzw. THERMAGE

Urządzeniem możemy przeprowadzać dwa rodzaje zabiegów.
1. Zabieg „Thermo Needle” - gorace igły, polegający na wprowadzaniu  mikroigłami bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki mikroprądów o częstotliwości radiowej z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm. W zabiegach „ThermoNeedle” mikro nakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, które stymuluje procesy naprawcze. Urządzenie do frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej ma głowicę wyposażoną w 81 lub 25 mikroigieł, które po wkłuciu na głębokość od 0,3 do 3 mm podgrzewane są mikroprądem na całej długości igieł. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy  możliwość regulowania temperatury i głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę.

2. Zabieg „Thermage”  polegający na wprowadzaniu do tkanki wiązki fali radiowej nie mikroigłami a mikro punktami o dużej energii cieplnej. W zabiegach „Thermage” -  frakcyjne mikro punktowe emitowanie do skóry wiązki mikroprądów o częstotliwości fali radiowej powoduje mocne jej ogrzanie od naskórka aż do skóry właściwej. W ten sposób wywołuje się szok termiczny prowadzący do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej. Poprzez frakcyjne mikro punktowe podgrzanie wywołujemy proces odnowy skóry właściwej, a w konsekwencji uzyskujemy efekt jędrniejszej i bardziej elastycznej skóry.

Efekty terapii można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności.

Specyfikacja:
* częstotliwość fali radiowej 5 Mhz
* moc fali radiowej 50 W
* czas emisji fali ultradźwiękowej od 0,2 do 3 sekund
* głebokość wkłucia od 0,3 do 3 mm
* nasadki mikroigłowe 25 i 81 igieł
* sterowanie na monitorze dotykowym
* zasilanie 220-240V, 50 Hz
* pobór mocy 500 W
* wymiary 32 x 30 x 15 cm
* waga 3 kg

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. 
Kontakt: tel. 502339374, 516829223,  email: laser@laser3000.pl 

10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
230 V / 10 A
Kolor
biały lub czarny
Rozmiar
105x45x35 cm

Zobacz także