Radiofrekwencja mikroigłowa

24 900,00 zł
Brutto

Model "FRM-1" urządzenie stacjonarne do termoliftingu, redukcji rozstępów i tkanki tłuszczowej, w którym zainstalowano głowicę z mikroigłami. Głowica jest zaopatrzona w nasadki  81 igieł. Automatyczne wkłucie igieł w skórę na głębokość od 03 do 3 mm. Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

Ilość

Urządzeniem „FRM-1” możemy przeprowadzać zabiegi „Thermo Needle”, polegający na wprowadzaniu  mikroigłami bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki mikroprądów o częstotliwości radiowej z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm.  Mikronakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, które stymulują procesy naprawcze. Fala radiowa stymuluje odnowę kolagenu. Mikroigły po wkłuciu na głębokość od 0,3 do 3 mm podgrzewane są mikroprądem na całej długości igieł. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy  możliwość precyzyjnego regulowania mocy i czasu emisji fali radiowej oraz głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę.

Efekty terapii można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności. Efekt „RF” mikroigłowej jest w pełni widoczny około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecane jest wykonanie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. 
Kontakt: tel. 502339374, 516829223,  email: laser@laser3000.pl

Laser HiTech
10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
230V / 50Hz / 1500W
Kolor
biały lub czarny
Rozmiar
105x45x35 cm

Zobacz także