Radiofrekwencja mikroigłowa "FRM-1"

24 900,00 zł
Brutto

URZĄDZENIE NA ZAMÓWIENIE - CZAS WYKONANIA DO 7 DNI.
Zamówione urządzenie zostanie dostarczone w terminie do 7 dni od zapłacenia faktury lub podpisania umowy leasingu.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Do przesyłki dołączamy: Fakturę VAT , instrukcję obsługi, procedurę zabiegów, kartę gwarancyjną na 24 m-ce, certyfikat bezpieczeństwa CE.
Kontakt: tel. 502339374, 516829223,  email: kontakt@laserhitech.pl 

Ilość

Urządzenie wyposażone jest w jedną głowicę z igłami izolowanymi i nie izolowanymi. Urządzenie posiada wysokie parametry techniczne: moc od 1 do 50 Wat i częstotliwość 5 Mhz. Czas emisji fali radiowej jest regulowany co 0,1 sek. w przedziale od 0,2 do 3 sekund. Mikroigły mogą być wprowadzane do skóry na głębokość regulowaną od 0,3 do 3 mm. Przeznaczone jest do przeprowadzania zabiegów  napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Jest to doskonałe rozwiązanie po ciąży lub po odchudzaniu. Niweluje zwiotczenia, rozstępy, cellulit, obkurcza luźną skórę brzucha , ujędrnia skórę ud, ramion i kolan oraz podnosi pośladki.

Zabieg RF mikroigłowa typu „ThermoNeedle” – gorące igły, polega na wprowadzaniu wiązki fali elektromagnetycznej mikroigłami z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm. W zabiegach „ThermoNeedle” mikronakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, które stymuluje procesy naprawcze oraz stymulację tworzenia nowego kolagenu.

Posiadamy dwa rodzaje nasadek mikroigłowych: z igłami izolowanymi – 49 igieł i nie izolowanymi – 81 igieł. Igły nie izolowane podgrzewają tkankę podskórną na całej długości igieł. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Szczególnie skuteczne są zabiegi igłami izolowanymi. Bardzo cienkie igły izolowane pokryte są warstwą złota i warstwą silikonu. Wyklucza to przepływ prądu z igły do skóry na całej jej długości. Prąd jest emitowany tylko przy ostrzu. Tam wydziela się cała energia impulsu grzejąc silnie małe sfery tkanki wokół ostrzy igieł. Taka technologia wykonania igieł całkowicie zabezpiecza naskórek przed oparzeniem i znacząco zmniejsza ból.

Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy  możliwość regulowania głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę, energii w zakresie od 1 do 50 W i czasu emisji fali radiowej ustawianej co 0,1 sek. w przedziale od 0,2 do 3 sekund.. Frakcyjna Radiofrekfencja mikroigłowa zapewnia doskonałą skuteczność w odmładzaniu skóry, wygładzaniu zmarszczek, redukcji porów, trądziku i blizn potrądzikowych oraz usuwaniu rozstępów, napinaniu skóry i jej ujędrnianiu – likwidacja nawisów skóry.

10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
230V / 50Hz / 800W
Moc/energia
fala radiowa 50 W
Kolor
biały lub czarny
Rozmiar
105x45x35 cm
częstotliwość
5 Mhz

Zobacz także