RF mikroigłowa

19 900,00 zł
Brutto

Model "FRM-1" - urządzenie mobilne w którym zainstalowano jedną głowicę do RF mikroigłowej z nasadami 25 i 81 igieł. Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

Ilość

Urządzeniem „FRM-1” możemy przeprowadzać zabiegi „Thermo Needle”, polegający na wprowadzaniu  mikroigłami bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki mikroprądów o częstotliwości radiowej z automatycznie ustawianą głębokością wkłucia igieł w zakresie 0,3 – 3 mm.  Mikronakłuwanie powoduje uszkodzenia mechaniczne skóry, które stymulują procesy naprawcze. Fala radiowa stymuluje odnowę kolagenu. Mikroigły po wkłuciu na głębokość od 0,3 do 3 mm podgrzewane są mikroprądem na całej długości igieł. W ten sposób podgrzewane są równomiernie wszystkie warstwy skóry aż do tkanki podskórnej. Jest to zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny ponieważ mamy  możliwość precyzyjnego regulowania mocy i czasu emisji fali radiowej oraz głębokości na jakiej ogrzewamy tkankę.

Efekty terapii można podzielić na te od razu widoczne i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni, do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Ta metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek w okolicy oczu, a także przy podnoszeniu skóry i poprawie jej elastyczności. Efekt „RF” mikroigłowej jest w pełni widoczny około trzech miesięcy po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt liftingu, zalecane jest wykonanie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Specyfikacja:
* częstotliwość fali radiowej 5 Mhz
* moc fali radiowej 50 W
* czas emisji fali ultradźwiękowej od 0,2 do 3 sekund
* głebokość wkłucia od 0,3 do 3 mm
* nasadki mikroigłowe 25 i 81 igieł
* sterowanie na monitorze dotykowym
* zasilanie 220-240V, 50 Hz
* pobór mocy 500 W
* wymiary 32 x 30 x 15 cm
* waga 3 kg

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. 
Kontakt: tel. 502339374, 516829223,  email: laser@laser3000.pl 

Laser HiTech
10 Przedmioty

Opis

Kolor
biały
Rozmiar
32x30x15 cm

Zobacz także