Laser Nd:Yag do naczynek

35 000,00 zł
Brutto

"QTS-80" Jest to laser z dwoma systemami pracy bardzo przydatny dla lekarzy i kosmetologów. System nanosekundowy 10 ns i system milisekundowy od 10 do 40 ms, tak zwany LONG PULS, który pozwala na głęboką koagulację naczynek krwionośnych. Laser jest wyposażony w trzy długości laserowego światła: 532 i 1064, 1320 nm oraz tubę powiększającą punkt naświetlania od 1 do 9 mm.  Systemem nanosekundowym możemy usuwać przebarwienia, tatuaże i makijaż permanentny, peeling węglowy i leczyć trądzik oraz grzybicę skóry i paznokci.

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Ilość

Jest to laser w którym zainstalowaliśmy dwa systemy pracy. System nanosekundowy 10 ns i system milisekundowy z regulacją od 10 do 40 ms, tak zwany „LONG PULS” z długim impulsem, który pozwala na głęboką koagulację naczynek krwionośnych. Laserem możemy usunąć naczynka średniej wielkości na twarzy i udach. Laser jest wyposażony w trzy długości laserowego światła: 532 i 1064, 1320 nm oraz tubę powiększającą punkt naświetlania od 1 do 9 mm.
Zakres wykonywanych zabiegów: usuwanie naczynek krwionośnych na twarzy i udach, rumienia i teleangiektazji, przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego, peeling węglowy. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające.

LASER Nd Yag posiada dwa systemy pracy:
1. System nanosekundowy z czasem impulsów 10 ns. Przeznaczony jest do zabiegów: peeling węglowy, usuwania rumienia i teleangiektazji, bardzo drobnych naczynek (pajączki), przebarwień i plam posłonecznych, leczenie trądziku, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę skóry i paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające.
2. System milisekundowy z regulacją czasu impulsów od 10 do 40 ms. Jest system z długim impulsem, który pozwala na głęboką koagulację w struktury naczyniowe. Pozwala na usuniecie średniej wielkości naczynek na twarzy i udach. Niska absorpcja fali Nd:YAG przez chromofory skóry pozwala prowadzić zabiegi dla wszystkich rodzajów skóry bez uszkadzania termicznego, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo nieosiągalne dla innych laserów. Technologia zmiennego kwadratowego impulsu (VSP) dostosowuje parametry lasera do zabiegu zapewniając łatwość obsługi. Kwadratowe impulsy mogą leczyć różne wskazania z nieporównywalną efektywnością, bez podgrzewania sąsiednich tkanek, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo i komfort pacjenta.

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Laser HiTech
10 Przedmioty

Opis

Kolor
biały lub czarny
Rozmiar
105x45x35 cm

Zobacz także