Ultradźwięki z RF bipolar

17 500,00 zł
Brutto

LIPO - 1. Urządzenie dwufunkcyjne: RF bipolar i lipoliza ultradźwiękowa.
Radiofrekwencja bipolarna w połączeniu z ultradźwiękami pozwala uzyskać skuteczne efekty w terapiach:

– terapia odmładzająca i przeciw starzeniowa
– redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu
– napinanie i ujędrnianie tkanki

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej i certyfikat jakości ISO 13485.

Ilość

Dwie funkcje i dwie głowice:

1. RF bipolar z chłodzeniem skóry:  to zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna powoduje również rozpuszczanie się tkanki tłuszczowej co prowadzi do jej rozdrobnienia.   W ten sposób ułatwia się naturalne wydalenie tłuszczu w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, głowica posiada system chłodzenia który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +10 do + 5 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz. Głowica wyposażona jest w trzy nasadki do twarzy, pod oczy i do ciała.

2. Druga głowica do zabiegów lipolizy ultradźwiękowej pozwala na bezbolesne wyszczuplanie sylwetki. Dzięki liposukcji ultradźwiękami można usunąć tkankę tłuszczową ze wszystkich problematycznych obszarów ciała, w sposób dużo bardziej bezpieczny, precyzyjny i z dużo krótszą rekonwalescencją niż dzieje się to w przypadku liposukcji tradycyjnej. Urządzenie ma precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 100 W i częstotliwości 40 Khz.

Skuteczne efekty w terapiach:
– terapia odmładzająca i przeciw starzeniowa

– redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu
– napinanie i ujędrnianie tkanki

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Laser HiTech
10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
230 V / 50 Hz, 1500 W
Kolor
Biały

Zobacz także