Laser pikosekundowy + E-light E-SHR

55 900,00 zł
Brutto

"PIKOSEK- ESHR". Trzy technologie: laser Nd Yag pikosekundowy + E-SHR + E-light z systemem IN MOTION i falami radiowymi, Wyposażony w trzy głowice: Nd Yag z czterema filtrami: 532, 755, 1064, 1320 nm, głowica typu E-SHR –  690 nm z obszarem naświetlania 10×50 mm i głowica E-light wyposażona w osiem filtrów separujących widmo światła: 430, 480, 530, 560, 590, 640, 690,750 nm, obszar naświetlania: 15 x 50 mm mm. 

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Ilość

Laser pikosekundowy jest laserem nowej generacji emitujacy światło impulsami w czasie wielokrotnie krótszy od popularnego nanosekundowego. Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich impulsów uzyskujemy większą skuteczność wszystkich terapii a energia światła lasera nie powoduje bolesnego przegrzania skóry, poparzeń czy ryzyka powstawania blizn.

Głowica emituje światło lasera  o bardzo wysokiej energii regulowanej od 10 do 2000 mJ. Zastosowano cztery długości laserowego światła: 532,1064, 1320 oraz 755 nm tak zwany plaster miodu, które mogą być emitowane z prędkością od 1 do 10 impulsów na sekundę. Zastosowane filtry pozwalają skutecznie usuwać czarne i kolorowa tatuaże i makijaż permanentny  w kolorach: czerwony, czarny, granat , niebieski oraz zielony jeszcze do niedawna nie możliwy do usunięcia.

Ponadto możemy wykonywać zabiegi: peeling węglowy, usuwanie, przebarwień i plam posłonecznych. Laserem możemy również wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające. Głowica laserowa posiada wbudowaną diodę czerwoną, która naprowadza wiązkę lasera  na bardzo małe naczynka i punkty zabiegowe.

Funkcje E-SHR i E-light VPL obie z systemem IN MOTION i falami radiowymi, wyposażone w dwie głowice zabiegowe: głowica typu E-SHR –  690 nm z obszarem naświetlania 10×40 mm i głowica E-light wyposażona w osiem filtrów separujących widmo światła: 430, 480, 530, 560, 590, 640, 690,750 nm, obszar naświetlania: 15 x 50 mm mm. Zaprogramowane ustawienia automatyczne oraz system ustawień precyzyjnychdla lekarzy i kosmetologów.

1. 750 i 690 nm – SHR Super Hair removal – stosuje się do usuwania włosów na skórze o silnym pigmencie, również  na opalonej skórze
2. 640 nm – SHR Super Hair removal – stosuje się do usuwania włosów na skórze jasnej
3. 590 nm – SWR Super Wrinkle Removal – usuwanie zmarszczek i przywracanie elastyczności skóry
4. 560 nm – SSR Super Skin Rejuvenation – do odmładzania skóry, regeneracja kolagenu i przywrócenie elastyczności skóry
5. 530 nm – SVR Super Vascular Removal – kolor zielony stosowany do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji
6. 480 nm SPR Super Pigmentation Removal stosowany jest do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
7. 430 nm SAR Super Acne Removal – kolor niebieski stosuje się do leczenie trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej.

Urządzenie może pracować jako E-light VPL lub E-SHR. W systemie E-light VPL parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych przydatny dla lekarzy i kosmetologów. E-light VPL daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 6, czas impulsów od 0,1 do 10 ms, przerwy od 1 do 50 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.
System E-SHR to technologia "IN MOTION" polegająca na emisji światła w postaci  jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii z dużą częstotliwością błysków – do dziesięciu błysków na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się IN MOTION – W RUCHU. Praca w systemie IN MOTION umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL.
System IN MOTION osiąga szybkość pracy do 10 błysków na sekundę przy czasie emisji do 5 ms i maksymalnej mocy do 50 J/cm2. Generatory naszej konstrukcji posiadają moc 2000 Wat przez co nie ograniczają mocy impulsów światła przy zwiększaniu szybkości błysków tak jak w urządzeniach Chińskich. Dlatego możemy pracować z maksymalną szybkością 10 błysków na sek z maksymalną mocą 50 J/cm2. Możliwości pracy urządzenia "EPIL-1" nie ogranicza się tylko do zabiegów epilacji bowiem dzięki zastosowaniu fal radiowych stworzyliśmy najnowszy produkt E-LIGHT IN MOTION, który umożliwia szybkie i skuteczniejsze fotoodmładzania, leczenia trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej, usuwania przebarwień i zmian pigmentowych. Nowa technologia IN MOTION jest również skuteczniejsza w leczeniu szerokiego spektrum zmian naczyniowych, terapii czerwonej twarzy i nosa, usuwaniu pajączków i teleangiektazji.

Urządzenie może być wyposażone w Plazmę Azotową – dodatkowy koszt: 6000zł.

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.  

10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
220 -240 V, 50 Hz
Kolor
Biały
Rozmiar
105 x 45 x 35 cm

Zobacz także