Laser diodowy

67 900,00 zł
Brutto

"DUAL-1" Najskuteczniejszym sposobem usuwania niepożądanego owłosienia jest terapia łącząca energię lasera diodowego w technologii "3D" z energię świetlną impulsowego i z energią fal radiowych emitowanych przez E-SHR. 

Do zabiegu usuwania włosów mamy cztery wiązki światła: wiązki emitowane przez laser diodowy "3D" - 755, 808, 1064 nm  oraz wiązka 640 nm emitowana przez E-SHR. Zapewnia to wysoką skuteczność zabiegów epilacji, stabilność wiązki światła i najdłuższą żywotność głowicy.

 W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE.

 

Ilość

LASER DIODOWY w technologii "3D": najnowszy system do usuwania włosów, którego światło przenika do cebulki włosa poprzez zawarty w nim barwnik. Skuteczny w usuwaniu ciemnych oraz najbardziej niepożądanych włosów terminalnych. Laser posiada funkcją zapamiętywania ustawionych parametrów, o maksymalnej energii do 100 J/cm2 i czasie emisji światła do 400 ms. Dwa systemy pracy: impulsy pojedyncze i system IN MOTION do 10 impulsów na sekundę. Systemem chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 10° C.,  pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów przy ustawieniu maksymalnych parametrów.

TECHNOLOGIA E-SHR 640 nm : równie skuteczną metodą fotodepilacji jest urządzenie z technologią E-SHR. Dzięki synergii energii elektrycznej fali radiowej ze źródłem światła, uzyskujemy jednolitą dystrybucję temperatury wzdłuż łodygi oraz mieszka włosowego. Fala radiowa nie jest pochłaniana przez melaninę. Wytwarza ciepło, które ogniskuje na mieszkach i obszarze cebulek włosów. Technologia E-SHR stwarza szansę na usunięcie włosów o jaśniejszym zabarwieniu.

TECHNOLOGIA E-LIGHT z systemem IN MOTION, wyposażona w osiem filtrów separujących widmo światła: 430, 480, 530, 560, 590, 640, 690,750 nm, obszar naświetlania: 15 x 50 mm mm i fale radiowe 5 Mhz.
WYKONYWANE TERAPIE:
– usuwanie włosów
– leczenie trądziku i terapia antybakteryjna
– usuwanie rumienia –  teleangiektazji
– usuwanie pigmentacji
– usuwanie plam starczych i plam posłonecznych
– przywracanie elastyczności skóry
– thermolifting - odmładzanie skóry

Jak działa Thermolifting: energia cieplna Infrared i fal radiowych przekazywana do skóry powoduje podgrzanie włókien kolagenowych, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie zwiększa się napięcie oraz elastyczność skóry, zmianom ulega również jej struktura, zmarszczki zostają wygładzone, co widać już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu. Ponadto zabieg powoduje pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Proces tworzenia się kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy 3-6 miesięcy po zabiegu.

W cenie laserów zapewniamy: dostawę, uruchomienie i instruktarz obsługi oraz szkolenie z obsługi i wykonywania zabiegów laserowych zakończone wydaniem DYPLOMU. Szkolenie przeprowadza doświadczona kosmetolog prowadząca własny gabinet. Laser posiada: CE, Deklarację Bezpieczeństwa i skuteczności oraz 2 lata gwarancji.

Laser HiTech
10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
230 V / 50 Hz / 2000 W
Kolor
biały
Rozmiar
125x50x45 cm

Zobacz także