Laser diodowy

55 900,00 zł
Brutto

"EPIL-3D MOBILNY" Prezentujemy nasz najnowszy lasery diodowy wykonany w technologii „3D” w wersji mobilnej. Jest to metoda usuwania włosów trzema wiązkami światła 755 808 i 1064 nm równocześnie co zapewnia wysoką skuteczność zabiegów epilacji, stabilność wiązki światła oraz najdłuższą żywotność głowicy. Trzy wiązki światła emitowane są z maksymalną energią do 100 J/cm2 w czasie emisji światła do 400 ms. Laser „3D” spełnia najwyższe standardy technologii „HI-TECH”. Dwa systemy pracy: impulsy pojedyncze i system IN MOTION do 10 impulsów na sekundę. 

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE.

Ilość

Prezentujemy najnowszy laser diodowy przenośny o wymiarach: 50 x 32 x 23 cm i wadze 20 kg. Laser  spełnia najwyższe standardy techniczne: maksymalna energia regulowana w przedziale od 10 do 100 J/cm2 , czas emisji fali światła ustawiany automatycznie od 10 do 400 ms – ustawienia według cech osobowych pacjenta. Dwa systemy pracy: impulsy pojedyncze i system IN MOTION do 10 impulsów na sekundę. Systemem chłodzenia COOL UP umożliwiający schładzanie do minus 8° C.,  pozwala na wykonanie szybkich i bezbolesnych zabiegów usuwania włosów przy ustawieniu maksymalnych parametrów. Laser diodowy przeznaczony jest również do Thermoliftingu.

Jak działa Thermolifting: energia cieplna Infrared i fal radiodych przekazywana do skóry powoduje podgrzanie włókien kolagenowych, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie zwiększa się napięcie oraz elastyczność skóry, zmianom ulega również jej struktura, zmarszczki zostają wygładzone, co widać już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu. Ponadto zabieg powoduje pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Proces tworzenia się kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy 3-6 miesięcy po zabiegu.

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE.

Laser HiTech
10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
230 V / 50 Hz / 2000 W
Moc/energia
2000 W
Kolor
biały lub czarny
Rozmiar
105x45x35 cm

Zobacz także