Urządzenie do kriolipolizy

36 000,00 zł
Brutto

"KRIO-4". Prezentujemy bezpieczne urządzenie do kriolipolizy z dodatkowymi funkcjami: lipoliza ultradźwiękowa, fale radiowe, masaż ssący podciśnieniowy. Urządzenie może być wyposażone w dwie, trzy lub cztery głowice chłodzące, pracujące równocześnie oraz głowicę kawitacyjną 40kH i RF bipolarną 5 Mhz.

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Ilość

MODEL „KRIO-2”  

KRIOLIPOLIZA + KAWITACJA + RF + MASAŻ  PODCIŚNIENIOWY

Prezentujemy bezpieczne urządzenie do kriolipolizy z dodatkowymi funkcjami: liposukcja ultradźwiękowa, fale radiowe multipolarne i masaż ssący. Urządzenie może być wyposażone w dwie, trzy lub cztery głowice chłodzące, pracujące równocześnie oraz głowicę kawitacyjną 40kH, głowicę RF bipolarną 5 Mhz i głowicę RF multipolarną z masażem ssącym podciśnieniowym.
Bezpieczeństwo zabiegów zapewnia system kontroli temperatury „PID”, który umożliwia regulację co 0,1° C  w zakresie od +10 do – 5 stopni C. System kontroli zabezpiecza przed ewentualnym odmrożeniem skóry.

Funkcja radiofrekwencji bipolarnej tzw. THERMOCOOL w połączeniu z silnym mrożeniem tkanki pozwala uzyskać skuteczne efekty w terapiach:

– terapia odmładzająca i przeciw starzeniowa
– redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu
– napinanie i ujędrnianie tkanki

THERMOCOOL:  to zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna powoduje rozdrobnienie zbitej tkanki tłuszczowej co ułatwia jego naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, głowica posiada system chłodzenia który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +5 do – 5 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz.

KAWITACJA – Liposukcja ultradźwiękowa pozwala na bezbolesne wyszczuplanie sylwetki. Dzięki liposukcji ultradźwiękami można usunąć tkankę tłuszczową ze wszystkich problematycznych obszarów ciała, w sposób dużo bardziej bezpieczny, precyzyjny i z dużo krótszą rekonwalescencją niż dzieje się to w przypadku liposukcji tradycyjnej. Skóra po zabiegu może być lekko zaróżowiona. W niektórych przypadkach efekt liftingu jest widoczny od razu. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności. Urządzenie ma precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W .

Masaż podciśnieniowy z równoczesną terapią falami radiowymi. Zastosowano głowicę zasysającą skórę, która emituje fale radiowe o częstotliwości 5 Mhz i mocy 150 W. Równoczesne działanie fal radiowych dużej mocy podczas wykonywania masaży podciśnieniowego potęguje efekty redukcji tkanki tłuszczowej. Przynosi szybkie efekty w terapiach:

modelowanie sylwetki

niwelowanie cellulitu

poprawa elastyczności skóry

zmniejszanie zmarszczek

drenaż limfatyczny

 

KRIOLIPOLIZA: funkcja kriolipolizy może być wyposażone na życzenie klientów w jedną, dwie , trzy lub cztery głowice mrożące o różnych wymiarach. Można wybrać dowolnie, cztery jednakowe lub zestaw różnych o wymiarach 142×57 mm lub 125×48 mm.

Cena brutto dla jednej głowicy: 34000 zł.
Cena brutto dla dwóch głowic: 36000 zł.
Cena brutto dla trzech głowic: 39000 zł.
Cena brutto dla czterech głowic: 42000 zł.
W cenie urządzenia jest dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów.


SPECYFIKACJA:
– zakres temperatur od +10° do -5° C
– regulacja temperatury PID co 0,1° C
– zasysanie regulowane od 10 do 100 KPa
– system chłodzenia woda/powietrze/ półprzewodnik
– kawitacja o częstotliwości 40 kH i mocy 50W
– RF bipolarne 5 MHz i moc 50W
– zasilanie napięciem 220/240V, 50-60 Hz
– pobór mocy  1500 Wat
– wymiary 44 x 48 x 95 cm
– waga 25 kg
W zestawie 10 sztuk saszetek z materiałem przeciw zamarzaniu.

PRODUKT POLSKI.  W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Laser HiTech
10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
230 V / 10 A
Kolor
biały
Rozmiar
120x45x35 cm

Zobacz także