KRIOLIPOLIZA

45 000,00 zł
Brutto

Produkt na zamówienie. czas dostawy do 14 dni od wpłaty zaliczki. W cenie dostawa i szkolenie z wykonywania zabiegów .

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

KRIOLIPOLIZA + RF BIPOLAR + ULTRADŹWIĘKI

Prezentujemy bezpieczne urządzenie do kriolipolizy z dodatkowymi funkcjami: liposukcja ultradźwiękowa i fale radiowe bipolarne z chłodzeniem skóry THERMOCOOL. Urządzenie jest wyposażone w cztery głowice chłodzące, pracujące równocześnie oraz głowicę ultradźwiękową o częstotliwości 40 Khz do zabiegów lipolizy, głowicę RF bipolarną 5 Mhz.

Funkcja Kriolipolizy: bezpieczeństwo zabiegów zapewnia system kontroli temperatury „PID”, który umożliwia regulację co 0,1° C  w zakresie od +10 do – 5 stopni C. System kontroli zabezpiecza przed ewentualnym odmrożeniem skóry.
Głowice dodatkowo emitują światło lasera 650 nm o mocy 50 mW. Wiązka świetlna dociera do komórek tłuszczowych, w których pod jej wpływem dochodzi do reakcji chemicznej mającej na celu rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Przekazywane są one do układu limfatycznego, a następnie wydalane z organizmu. Urządzenie może być wyposażone na życzenie klientów w jedną, dwie , trzy lub cztery głowice mrożące o różnych wymiarach. Można wybrać dowolnie, cztery jednakowe lub zestaw różnych o wymiarach 142×57 mm lub 125×48 mm.

Funkcja radiofrekwencji bipolarnej tzw. THERMOCOOL w połączeniu z silnym mrożeniem tkanki pozwala uzyskać skuteczne efekty w terapiach:

– terapia odmładzająca
– redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu
– napinanie i ujędrnianie tkanki

Głowica RF bipolarna Thermocool

THERMOCOOL:  to zabieg falą elektromagnetyczną, która przenikając do tkanki wytwarza energię cieplną. Powoduje to obkurczanie się włókien kolagenowych i wymuszenie procesów regeneracyjnych. Fala elektromagnetyczna powoduje rozdrobnienie zbitej tkanki tłuszczowej co ułatwia jego naturalne wydalenie w procesie fizjologicznym. Skuteczność zabiegu jest zależne od wielkości wydzielonej w tkance energii cieplnej. Aby umożliwić przekazanie do tkanki wysokiej energii bez ubocznych skutków jak np. poparzenie, głowica posiada system chłodzenia który utrzymuje naskórek w niskiej  temperaturze w zakresie od +10 do + 5 st. C. Urządzenie posiada możliwość emisji fali elektromagnetycznej w systemie pulsacyjnym lub ciągłym, precyzyjną regulację mocy wiązki fali w zakresie od 1 do 50 W oraz jej częstotliwości w zakresie od 1 do 5 Mhz.

Funkcja “Lipoliza ultradźwiękowa” jako alternatywa dla kriolipolizy jest metodą rozbijania tkanki tłuszczowej w celu wyszczuplanie sylwetki. Dzięki lipolizie ultradźwiękami można usunąć tkankę tłuszczową ze wszystkich problematycznych obszarów ciała w sposób dużo bardziej bezpieczny, precyzyjny i z dużo krótszą rekonwalescencją niż dzieje się to w przypadku liposukcji tradycyjnej. Skóra po zabiegu może być lekko zaróżowiona. W niektórych przypadkach efekt liftingu jest widoczny od razu. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych aktywności.

Urządzenie wytwarza ultradźwięki o częstotliwości kawitacji 40 Khz, które są emitowane do tkanki podskórnej z precyzyjną regulacją mocy w zakresie od 1 do 150 W.

SPECYFIKACJA:
– zakres temperatur od +10° do -5° C
– regulacja temperatury PID co 0,1° C
– zasysanie regulowane od 10 do 100 KPa
– 4 diody laserowe 650 nm
– moc lasera 4x 160 mW=640 mW
– system chłodzenia woda/powietrze/ półprzewodnik
– kawitacja o częstotliwości 40 kH i mocy 50W
– RF bipolarne 5 MHz i moc 50W
– zasilanie napięciem 220/240V, 50-60 Hz
– pobór mocy  1500 Wat
– wymiary 44 x 48 x 105 cm
– waga 25 kg
W zestawie 10 sztuk saszetek z materiałem przeciw zamarzaniu

Laser HiTech
1 Przedmiot

Opis

Kolor
biały
Rozmiar
140x45x35 cm