• Obniżka

URZĄDZENIE DO ENDERMOLOGII

95 000,00 zł
80 750,00 zł Zniżka 15%
Brutto

MODEL: „LPG-M8” URZĄDZENIE DO MASAŻU ENDERMOLOGICZNEGO ROLKAMI LPG I LIPOLIZY ULTRADŹWIĘKOWEJ. Jedno z najmocniejszych urządzeń LPG do zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę z trzema głowicami: duża i mała rolkowa do fałdowania skóry oraz ultradźwiękowa 40 Khz do lipolizy ultradźwiękowej. 

W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Ilość

Bezkonkurencyjnie skuteczna endermologia LPG z wymiennymi motor-rolkami , do zabiegów wyszczuplających i modelujących sylwetkę oraz drenażu limfatycznego z trzema głowicami: duża i mała rolkowa oraz ultradźwiękowa 40 Khz.

Duża głowica rolkowa wyposażone jest w wymienne nasadki z motor-rolkami i mini ekran dotykowy do sterowania pracą rolek i mocą pompy ssącej. Rolki mogą obracać się w czterech kierunkach: współbieżnie do przodu i do tyłu oraz przeciw bieżnie do środka komory ssącej lub na zewnątrz. Daje to możliwość bardzo intensywnego fałdowania skóry w celu rozbicia tkanki tłuszczowej lub drenażu limfatycznego. Konstrukcja wymiennych rolek zapewnia nam ciągłość pracy w przypadku awarii silników w rolkach. Wymiana rolek trwa kilka sekund i możemy dalej pracować bez przerywania zabiegu. W zestawie dostarczamy dwa komplety rolek: dwie gładkie i dwie porowate – patrz foto poniżej. Do masażu motor-rolkami używa się specjalne kostiumy zabiegowe „BODYSUIT. W zestawie dostarczamy 10 sztuk kostiumów w trzech rozmiarach M, L i XL.

Mała głowica rolkowa posiada rolki wolno obrotowe (bez napędu) do zabiegów na małych powierzchniach: ręce, twarz itp.

Głowica ultradźwiękowa o częstotliwości drgań 40 Khz i mocy 150W bardzo skutecznie rozbija tkankę tłuszczową na głębokości do 5 cm.
Efekty działania widoczne są już po pierwszym zabiegu. Synergiczne działanie endermo-masażu i ultradźwięków uwidacznia się zanikaniem tkanki tłuszczowej po dwóch do trzech tygodni od zabiegu. Przyspieszenie procesu redukcji tłuszczu wymaga stosowania drenażu limfatycznego dwa razy w tygodniu.

SPECYFIKACJA:
* Podciśnienie ssania: 95 kpa,
* Szybkość rolek regulowana od 1 do 60 rpm (obr/min)
* Wymiar rolek w dużej głowicy: 7,5 x 7 cm
* wymiar komory ssania: 7 x 3 cm
* Ultradźwięki 40 Khz o mocy 100 Wat
* Światło lasera 650 nm, 520 nm, 430 nm  o mocy 30 Wat
* Sterowanie na monitorze dotykowym 10 cali
* Zasilanie 230V / 50 Hz / 10 A

W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu. Gwarancja 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta, wszystkie produkty posiadają deklarację zgodności CE wydaną w Unii Europejskiej.

Laser HiTech
10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
230 V / 50 Hz, 1500 W
Moc/energia
2000W
Kolor
srebrny

Zobacz także