E-light , E-SHR

28 900,00 zł
Brutto

"EPIL-1" Urządzenie  wielofunkcyjne do emisji światła impulsowego E-light i E-SHR wykonane w technologii: Electro-Optical-Synergy. Jest to połączenie energii światła z energią bipolarnego prądu co czyni ją najskuteczniejszą metodą w terapii światłem impulsowym. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe: głowica typu E-SHR –  690 nm z obszarem naświetlania 10×50 mm i głowica E-light wyposażona w osiem filtrów: 430, 480, 530, 560, 590, 640, 690,750 nm, obszar naświetlania: 15 x 50 mm mm. 
Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

Ilość

Urządzenie ma zaprogramowane ustawienia automatyczne zależne od cech osobowych pacjenta oraz system ustawień precyzyjnych. Funkcją E-light możemy wykonać terapie:

1. 750 nm i 690 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze o silnym pigmencie, również  na opalonej skórze
2. 640 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze jasnej
3. 590 nm – usuwanie zmarszczek i przywracanie elastyczności skóry
4. 560 nm – do odmładzania skóry, regeneracja kolagenu i przywrócenie elastyczności skóry
5. 530 nm – kolor zielony stosowany do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji
6. 480 nm - stosowany jest do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
7. 430 nm – kolor niebieski stosuje się do leczenie trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej.

Urządzenie może pracować jako E-light lub E-SHR. W systemie E-light VPL parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych. E-light daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 6, czas impulsów od 0,1 do 20 ms, przerwy od 1 do 50 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.
System E-SHR to technologia "IN MOTION" polegająca na emisji światła w postaci  jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii z dużą częstotliwością błysków – do dziesięciu błysków na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się IN MOTION – W RUCHU. Praca w systemie IN MOTION umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL. System IN MOTION osiąga szybkość pracy do 10 błysków na sekundę przy czasie emisji do 10 ms i maksymalnej mocy do 50 J/cm2. Generatory naszej konstrukcji posiadają moc 2000 Wat przez co nie ograniczają mocy impulsów światła przy zwiększaniu szybkości błysków tak jak w urządzeniach Chińskich. Dlatego możemy pracować z maksymalną szybkością 10 błysków na sek. z maksymalną mocą 50 J/cm2. Możliwości pracy urządzenia nie ogranicza się tylko do zabiegów epilacji bowiem dzięki zastosowaniu fal radiowych stworzyliśmy najnowszy produkt E-LIGHT IN MOTION, który umożliwia szybkie i skuteczniejsze fotoodmładzania, leczenia trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej, usuwania przebarwień i zmian pigmentowych. Nowa technologia IN MOTION jest również skuteczniejsza w leczeniu szerokiego spektrum zmian naczyniowych, terapii czerwonej twarzy i nosa.

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

Laser HiTech
10 Przedmioty

Opis

Zasilanie
220 -240 V, 50 Hz
Moc/energia
2000 W
Kolor
biały lub czarny
Rozmiar
105x45x35 cm

Zobacz także