E-LIGHT, E-SHR

69 000,00 zł
Brutto

"EPIL-6" urządzenie do rozbudowy, zainstalowano sześć technologii:
1. E-SHR IN MOTION z filtrem 640 nm.
2. E-LIGHT  z filtrami: 430, 480, 530, 560, 590, 640, 690,750 nm.
3. Laser Nd:Yag z trzema filtrami: 532, 1064, 1320 nm.
4. RF bipolarna z trzema końcówkami: do ciała, twarzy i pod oczy.
5. RF mikroigłowa z nasadkami 25 i 81 igieł
6. Plasma Skin.

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

Ilość

Wielozadaniowe urządzenie sześciofunkcyjne typu E-light i E_SHR wyposażone w najnowocześniejsze głowice zabiegowe, które daje najwięcej możliwości zabiegowych. Jest to jedynym tego rodzaju urządzeniem na Europejskim rynku. Funkcja E_LIGHT i E_SHR jest wykonana w technologii „Electro-Optical-Synergy” - połączeniem energii światła z energią bipolarnego prądu co czyni ją najskuteczniejszą metodą epilacji i wszystkich terapii jakie na tym urządzeniu można wykonywać.

OPIS FUNKCJI:

1-2. E-light i E-SHR w systemie VPL i IN MOTION:

Funkcją E-light możemy wykonać terapie:

1. 750 nm i 690 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze o silnym pigmencie, również  na opalonej skórze
2. 640 nm – stosuje się do usuwania włosów na skórze jasnej
3. 590 nm – usuwanie zmarszczek i przywracanie elastyczności skóry
4. 560 nm – do odmładzania skóry, regeneracja kolagenu i przywrócenie elastyczności skóry
5. 530 nm – kolor zielony stosowany do wybielania czerwonej twarzy i nosa, usuwanie pajączków i teleangiektazji
6. 480 nm - stosowany jest do zabiegów usuwania pigmentacji, plam starczych i plam posłonecznych
7. 430 nm – kolor niebieski stosuje się do leczenie trądziku, destrukcji gruczołów łojowych i terapii antybakteryjnej.

Urządzenie może pracować jako E-light lub E-SHR. W systemie E-light VPL parametry zabiegów są zaprogramowane i ustawiane w zależności od cech osobowych pacjenta. Niezależnie od ustawień automatycznych jest system ustawień precyzyjnych. E-light daje możliwość ustawiania szerokiego spektrum parametrów zabiegów: ilość impulsów od 1 do 6, czas impulsów od 0,1 do 20 ms, przerwy od 1 do 50 ms, energia od 10 do 50 J/cm2.
System E-SHR to technologia "IN MOTION" polegająca na emisji światła w postaci  jednakowych impulsów prostokątnych o stałej energii z dużą częstotliwością błysków – do dziesięciu błysków na sekundę. Podczas emisji szybkich błysków głowicę E-SHR przesuwa się po skórze pacjenta, przekazując ciepło do skóry z dużą częstotliwością, dlatego zabiegi te nazywa się IN MOTION – W RUCHU. Praca w systemie IN MOTION umożliwia wykonywanie szybkich i skuteczniejszych zabiegów epilacji niż tradycyjna metoda IPL

3. Laser Nd:Yag wyposażony jest w trzy filtry: 532, 1064 i 1320 nm. Energia wiązki lasera regulowana jest w zakresie 10 – 2000 mJ i emitowana w czasie 10 ns. Głowica laserowa posiada wbudowaną czerwoną diodę, która naprowadza wiązkę lasera  na punkty zabiegowe. Laser Nd:Yag jest przeznaczona do zabiegów: peeling węglowy, usuwanie drobnych naczynek krwionośnych (pajączków), rumienia i teleangiektazji, leczenie trądziku, plam posłonecznych, usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego. Laserem możemy również leczyć grzybicę paznokci oraz wykonywać zabiegi regenerująco odmładzające.

NOWY ZABIEG KOSMETYCZNY: Laserowy peeling węglowy wykonywany jest za pomocą lasera o długości fali 1320 nm. Ta długość światła przynosi najlepsze rezultaty w oczyszczaniu i liftingu skóry. Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry pokrytej emulsją węglową. Preparat węglowy nałożony na skórę, wnika głęboko do wszystkich zakamarków powierzchni skóry. W trakcie zabiegu węgiel absorbuje energię światła laserowego, powodując „mikroeksplozje”. Zachodzące mikroeksplozje powodują oczyszczenie i zwężenie porów skóry, ujednolicenie kolorytu, stymulację kolagenu. Zabieg jest bezbolesny i relaksujący. Po zabiegu skóra jest delikatnie zaróżowiona i lekko napięta.

4. Plasma Skin – Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia.
wskazania:
– Blefaroplastyka powieki górnej i dolnej
– Lifting twarzy i szyi
– Lifting nadmiaru skóry na ramionach i brzuchu
– Lifting okolicy pępka
– Rozstępy
– Niefarmakologiczne zabiegi na trądzik
– Blizny potrądzikowe
– Blizny i bliznowce
– Przebarwienia skóry (plamy starcze, plamy posłoneczne)
– Brodawki

5. RF – Thermocool posiada głowicę typu bipolar o częstotliwości 5 Mhz i mocy 50W z trzema różnej wielkości końcówkami do zabiegów na twarz i ciało zaprogramowana jako niezależna funkcja do liftingu i odchudzania. Głowica posiada system chłodzenia Peltiera umożliwiający schłodzenie skóry do +5°C.

 

6. RF mikroigłowa to nowatorska metoda przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania oraz konturowania skóry twarzy i ciała. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych. Głowica wyposażona jest w specjalne wymienne nasadki z 25 i 81 mikroigłami, które posiadają regulację wkłucia w zakresie od 0,3 do 3 mm.

Frakcyjne Radiofrekfencja mikroigłowa zapewnia doskonałą skuteczności w odmładzaniu skóry, redukcji porów, trądziku i blizn potrądzikowych oraz usuwanie rozstępów poprzez selektywne oddziaływanie mikroigłami z równoczesną emisją fali radiowej na różnej głębokości skóry. Możemy przeprowadzać dwa rodzaje zabiegów. Zabiegi frakcyjnego rozgrzewania tkanki oraz zabiegi nakłuwania skóry na różnej głębokości regulowanej od 0,3 do 3 mm tak zwane zabiegi „ThermoNeedle”. Zabieg polega na wprowadzeniu  mikroigłami bezpośrednio do wewnątrz tkanki wiązki mikroprądów o częstotliwości radiowej. Na powierzchni 1,5 x 1,5 mm znajduje się 25 lub 81 mikroigieł, które wkłuwane są automatycznie przez system elektromagnetyczny. Nasadki z mikroigłami są sterylne i wymienne dla każdego klienta. Zakres parametrów: moc fali radiowej: 10 – 50 W, czas emisji od 1 do 4 sekund.

Produkt polski - wszystkie produkty posiadają certyfikat jakości ISO 13485 i deklarację zgodności CE, gwarancję 24 m-ce, serwis dojeżdża do gabinetu klienta. W cenie dostawa i szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

10 Przedmioty

Opis

Kolor
biały lub czarny
Rozmiar
105x45x35 cm

Zobacz także